MySkills Blog

Skill – Twój klucz do sukcesu w portalu MySkills!

on 17 lipca 2015 No comments

Pewnie każdy z was to kiedyś przerabiał – potrzeba wzrostu w jakiejś dziedzinie. Motywacje mamy różne: finansowe i niefinansowe. Ale procedura jest za zwyczaj ta sama…

Wybór szkolenia (szukanie w różnych źródłach, wśród mało porównywalnych ofert, czyli mały „armagedon”), próba określenia swojego poziomu wiedzy i zastanawianie się, czy to szkolenie/warsztat faktycznie jest dla mnie, czy sprosta moim oczekiwaniom. Brak w opisach szkoleń tego co najistotniejsze – czego ja się tam nauczę i jakie korzyści mi to przyniesie, poszukiwanie niezależnych ocen i opinii, utrudniony kontakt z organizatorem. Już w trakcie szkolenia wymiana kontaktów za pomocą list e-mailowych sporządzonych naprędce, na kartkach (niekiedy pojawia się literówka przy przepisywaniu). I tak w kółko! Brak jednej formuły. Brak ścieżek rozwoju w danej dziedzinie. Wreszcie brak jednego miejsca dla trzech najważniejszych grup skupionych wokół szkoleń: uczestników, trenerów i firm szkoleniowych. I jak się w tym wszystkim odnaleźć?

Tworzeniu MySkills.pl przyświecały 3 przesłanki:

  • stworzenie klucza ułatwiającego wybór najlepszego szkolenia, bazując na umiejętnościach które powinniśmy rozwijać,
  • stworzenie przestrzeni dla społeczności szkoleniowej, w której mogą oni nawiązywać i utrzymywać relacje, a także łatwo się komunikować przed, w trakcie i po szkoleniach
  • pogodzenie interesów trzech wymienionych wcześniej grup, poprzez dostarczenie im narzędzi dokładnie takich, jakie potrzebują aby się rozwijać lub zarządzać swoim biznesem.

Twój skill =Twoja umiejętność, Twój klucz.

Podczas wypełniania swojego profilu na MySkills.pl określasz swoje umiejętności. My mówimy na nie skille. Możesz przypisać im jeden z czterech poziomów – tak jak czujesz, po to by mieć kontrolę nad ich rozwojem. To jest informacja tylko dla Ciebie. Szkolenia w MySkills opisywane są  w ten sam sposób, poprzez rozwijane umiejętności, bo to one są tym kluczem. Odbywając szkolenie, zdobywasz i rozwijasz te skille. Przy okazji masz na to potwierdzenie w postaci przebytego szkolenia lub uzyskanego certyfikatu. To wszystko dzieje się automatycznie.

Świetnie, ale tutaj rodzi się pytanie. Ale jakie umiejętności mam rozwijać?

Nie bój się, mamy na to odpowiedź i gotowe rozwiązanie! Wiesz co to algorytmy genetyczne? Jak nie, to wkrótce Ci to zaprezentujemy – na Twoim profilu. Tylko najpierw musisz go założyć zupełnie za darmo. Przekonany?

Określ się za pomocą umiejętności! I wzrastaj z MySkills.pl

adminSkill – Twój klucz do sukcesu w portalu MySkills!