Czym jest MySkills?

MySkills to portal społecznościowy, który łączy firmy szkoleniowe oraz społeczność trenerów i osób zainteresowanych rozwojem swojej kariery i umiejętności. Portal wyróżnia przede wszystkim to, że szkolenie samo znajduje uczestnika!

Zarejestruj się za darmo

Dla kogo jest MySkills?

MySkills jest platformą łączącą potrzeby czterech grup użytkowników skupionych wokół szeroko pojętego rozwoju osobistego.

Dla ambitnych

Osobom szukającym szkoleń portal pomaga ocenić poziom kompetencji, analizuje ich potrzeby szkoleniowe i sugeruje ścieżki rozwoju. Jest to miejsce do nawiązywania relacji biznesowych, budowania swojej marki osobistej oraz sposób zwrócenia na siebie uwagi najlepszych rekruterów. Korzystając z MySkills oszczędza się czas potrzebny na znalezienie odpowiedniego szkolenia oraz na wysyłaniu CV.

Dla trenerów

Portal ułatwia również pracę trenerom, udostępniając im przestrzeń do wymiany wiedzy i dokumentów z grupą szkoleniową. Wbudowane narzędzia oceniania i opiniowania pozwalają potwierdzać ich kompetencje i ułatwiają znalezienie nowych zleceń. MySkills jest zatem idealnym miejscem do budowania swojej profesjonalnej marki osobistej.

Dla firm szkoleniowych

MySkills dla firm szkoleniowych to przede wszystkim kompleksowe narzędzie typu CRM, które pomaga sprawnie zarządzać projektami szkoleniowymi. Ułatwia kontaktowanie się z grupą szkoleniową oraz wymianę materiałów szkoleniowych, ale przede wszystkim, jest doskonałym narzędziem do oceny rentowności i ewaluacji szkoleń. Fakt, że portal automatycznie rekomenduje szkolenia pasujące do potrzeb użytkowników sprawia, że firmy szkoleniowe mogą tu efektywniej sprzedawać.

Dla rynku HR

MySkills to społeczność osób, które świadomie podchodzą do rozwoju swojej ścieżki zawodowej oraz nieustannie rozwijają swoje umiejętności. Jest to zatem świetne miejsce, żeby rekrutować najlepszych pracowników. Zaawansowana wyszukiwarka kandydatów bazuje nie tylko na umieszczonym przez nich CV, ale także na potwierdzonych umiejętnościach i zweryfikowanych ścieżkach rozwoju. MySkills pomaga zatem rekruterom poznać profile tych kandydatów, którzy faktycznie spełniają ich oczekiwania oraz powala prowadzić projekty rekrutacyjne dużo bardziej skutecznie.

Co nas wyróżnia?

 • Wspieramy rynek szkoleń

  MySkills to przestrzeń dla firm szkoleniowych oraz trenerów do budowania wiarygodnego wizerunku swoich marek. To również doskonały sposób, aby za pomocą systemu MyCRM usprawnić proces zarządzania szkoleniami, widzieć bieżącą sprzedaż oraz generować raporty, które pozwolą trzymać rękę na pulsie.

 • Budujemy społeczność

  Skupiamy w jednym miejscu osoby zainteresowane samorozwojem: coachów, trenerów oraz wszystkich tych, którzy szukają szkoleń. Dajemy im narzędzia, które analizują ich potrzeby i same znajdują najlepiej dopasowane szkolenia oraz przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń.

 • Usprawniamy komunikację

  Dajemy przestrzeń i narzędzia do komunikacji trenerów między uczestnikami szkoleń. Dajemy również możliwość kontaktu rekrutera z kandydatem. Sprawna wymiana informacji i dokumentów, to większa efektywność działań.

 • Weryfikujemy rynek

  Stawiamy na jakość, dlatego pozwalamy oceniać i opiniować przebyte w MySkills szkolenia. Zależy nam, aby użytkownicy naszego portalu uczestniczyli w szkoleniach najwyższej jakości i dokonywali świadomych wyborów.

 • Badamy i określamy potrzeby

  Dzięki wbudowanym algorytmom badamy poziom kompetencji i obecne umiejętności użytkowników. Na tej podstawie dopasowujemy szkolenia do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań, oszczędzając czas i minimalizując ryzyko źle dobranego szkolenia.

 • My też się rozwijamy

  Nie stoimy w miejscu. Słuchamy naszych Klientów, każdego dnia usprawniamy MySkills, chcemy być coraz lepsi.

Nasz zespół

Maciek

Maciek CEO & Co-Founder

Kreuje wizję, tworzy strategię. Wszędzie go pełno i do tego ciągle powtarza, że każdą rzecz można zrobić lepiej. :) Prywatnie zakochany w rodzinie, nartach i rowerze. Kibic Barcy.

Bartek

Bartek Co-Founder

Trener z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem. Wytacza kierunki, szuka rozwiązań. Jako doświadczony Lean'owiec, chce wszystko usprawniać. Nałogowy biegacz z kilkoma ukończonymi maratonami na koncie.

Radek

Radek CTO

Mózg techniczny projektu. Nie ma dla niego rzeczy, których nie można rozwiązać. Zaawansowane algorytmy, to jego świat. Wszystko co robi, to tak że "mucha nie siada". Wielki fan Arsenalu Londyn i dusza towarzystwa.

Tomek

Tomek Product Manager

Analityk i specjalista w upraszczaniu rozwiązań. Zawsze potrafi spojrzeć na problem z innej strony. Szybko zdiagnozuje wszystkie błędy, zarówno te logiczne, jak i funkcjonalne. Na co dzień fan piłki w każdym wydaniu, szczególnie na PlayStation lub w wykonaniu Manchesteru United.

Vitalii

Vitalii Developer

Młody i ambitny programista, który mógłby kodować cały dzień. Nie spocznie, dopóki nie poprawi wszystkich błędów, a zadowolony będzie dopiero wtedy, kiedy wszystko będzie działać bez zarzutu. 

Ania

Ania Brand Manager

Odpowiedzialna za komunikację i wizerunek marki. Wie, gdzie stawiać przecinki. Chętnie dzieli się swoimi "luźnymi myślami" odnośnie projektów. Czyta kilka książek na raz. Miłośniczka podróży, tańca i jamników.

Mateusz

Mateusz Frontend Developer

Odpowiedzialny za warstwę wizualną portalu.

Ty

Ty Wymarzone stanowisko

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Masz pomysł, jak możesz nam pomóc? Szukamy otwartych i kreatywnych ludzi, którzy tylko czekają na nowe wyzwania. Może czekamy właśnie na Ciebie? :-)

Nie czekaj! Rozwiń skrzydła z MySkills!

  adminO nas