Prowadzisz firmę szkoleniową?

Usprawnij działania z MySkills za darmo

Screenshot CRM'a

Dotrzyj z ofertą do HR-owców z całej Polski i 450 000 osób zainteresowanych szkoleniami.

Współpraca HR Polska i MySkills

Dlaczego warto?

Kompleksowe wsparcie w organizacji szkoleń

Załóż darmowe konto i opublikuj swoje szkolenia. Usprawnij swoją pracę dzięki zaawansowanym narzędziom, które daje MyCRM.

450 000 osób zainteresowanych szkoleniami

Zwiększ zasięg i skuteczność swojej oferty szkoleniowej. Nasz algorytm dopasuje szkolenia do użytkownika na podstawie obranej przez niego ścieżki rozwoju.

20 000 osób decyzyjnych w działach HR z całej Polski

Dzięki współpracy z HR Polska – czołowym portalem HR-owym w Polsce, Twoja oferta znajdzie się w bazie firm szkoleniowych na portalu HRPolska.pl oraz będzie promowana wśród osób odpowiedzialnych za szkolenie kadry w swojej firmie.

Sprawdź CRM do zarządzania szkoleniami

Promuj szkolenia
w innowacyjny sposób

Mów językiem korzyści.
Promuj rozwijane umiejętności.

Zarządzaj grupą
szkoleniową

Uczestnicy, trenerzy, ankiety i materiały w jednym miejscu.

Monitoruj sprzedaż
i koszty

Zarządzaj rezerwacjami, planuj działania sprzedażowe i kontroluj budżet.

Poznaj funkcje MyCRM

Co zyskujesz?

Promocja szkolenia w sektorze B2C i B2B

Algorytm MySkills dopasuje Twoje szkolenia do potrzeb użytkowników, a my będziemy aktywnie promować je w mediach społecznościowych. Zakładając konto w MySkills, Twoja oferta szkoleniowa pojawi się również na HR Polska - czołowym portalu branżowym. Informacja o Twojej firmie trafi również do osób decyzyjnych w działach HR w całej Polsce. Dzięki MySkills masz szansę pozyskać nie tylko klienta indywidualnego, ale również bisnesowego.

Społeczność szkoleniowa

MySkills to portal społecznościowy, który łączy firmy szkoleniowe, trenerów i potencjalnych uczestników szkoleń. Umożliwiamy Twojej Firmie skuteczniej dotrzeć do grupy docelowej oraz kontaktować się z Klientami przed i po szkoleniu. Stała interakcja z Klientem oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji to klucz do sukcesu.

Zarządzanie szkoleniami

Pełny pakiet CRM daje możliwość zarządzania szkoleniami, trenerami, uczestnikami i grupami szkoleniowymi. CRM MySkills pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeden skuteczny system do zarządzania całą firmą szkoleniową? To możliwe!

System oceny szkoleń

W MySkills udostępniamy narzędzia ewaluacji szkoleń. Dzięki nim zbadasz efektywność szkolenia oraz poziom satysfakcji uczestników. Buduj pozytywny wizerunek. Dbaj o wysoką jakość szkoleń i obsługi. Pozytywne oceny uczestników szkoleń przełożą się na większe zaufanie i wzrost sprzedaży.

Ścieżki Szkoleń

Buduj i promuj Ścieżki Szkoleń – gotowe ścieżki rozwoju, podnoszące kwalifikacje w określonym obszarze. Łącz szkolenia w zestawy, wzbogacaj literaturą. Dzięki temu uczestnicy otrzymają gotowy plan rozwoju, a Ty zwielokrotnisz swoją sprzedaż.

Analizy i raporty

MySkills pozwala planować działania handlowe oraz kontrolować ich koszty. Dzięki temu zyskasz dostęp do wielowymiarowych analiz i raportów. Z MySkills będziesz trzymać rękę na pulsie. Zdajemy sobie sprawę, że analiza i optymalizacja działań to klucz do zwiększenia zysków.

Dotrzyj z ofertą do działów HR w całej Polsce! Wypróbuj MySkills przez 14 dni za darmo!

Po tym czasie zdecyduj, który pakiet jest dla Ciebie odpowiedni lub korzystaj z pakietu Free.

Polecany

Silver

29,00 zł netto miesięcznie

Opcja idealna dla trenerów oraz firm szkoleniowych, którzy regularnie organizują szkolenia i potrzebują wsparcia w usprawnieniu swoich działań.

Gold

99,00 zł netto miesięcznie

Wersja przeznaczona dla firm szkoleniowych oraz trenerów, którzy regularnie organizując szkolenia, potrzebują nie tylko wsparcia w organizacji, ale również w analizowaniu i raportowaniu efektów.

Ceny netto. Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23 %.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Nie zapomnij o treści wiadomości!