MySkills Blog

Sprzedaż jako najważniejsza kompetencja – czyli Mateusz Grzesiak podczas konferencji „Bezpieczna Sprzedaż”

on 14 listopada 2016 No comments

Na co dzień jesteśmy zalani komunikatami sprzedażowymi. Czy nam się to podoba czy nie, w naszą stronę kierowane jest mnóstwo komunikatów sprzedażowych, z których powinniśmy sobie zdawać sprawę, aby nie wpaść w sprzedażowe sidła. Z drugiej strony – sami również tworzymy wiele komunikatów sprzedażowych, nawet jeśli z typową sprzedażą nie mamy nic wspólnego.

W jaki sposób? Chociażby na etapie szukania pracy. Samo stworzenie swojego CV, treść wiadomości do przyszłego pracodawcy czy rozmowa kwalifikacyjna – tutaj sprzedajesz SIEBIE. Może nie spodobać Ci się to określenie, jednak w praktyce tak to własnie wygląda. Druga strona musi kupić to, jak siebie zaprezentujesz, aby zechcieć rozpocząć z Tobą współpracę.

Warto więc doskonalić tę umiejętność, gdyż będzie nam towarzyszyć w wielu zawowowych i prywatnych momentach. Dzięki niej tworzone są najlepsze zespoły, silne firmy oraz dzięki niej świat dowiaduje się o fenomenalnych rozwiązaniach. Dlatego właśnie MySkills jako Patron Medialny, serdecznie zaprasza na konferencję Bezpieczna sprzedaż.

Konferencja_sprzedazy_2017_Banery_FB_Cover my skills

Do współtworzenia tego wydarzenia zostali zaproszeni nalepsi prelegenci, mający ogromną wiedzę na ten temat. Osoby, których przedstawiać nawet nie trzeba, to Mateusz Grzesiak oraz Jacek Walkiewicz, podzielą się z Tobą nowoczesnymi technikami sprzedaży.

Oprócz tego, Mateusz Bacański – Dyrektor Narodowy organizacji rekomendacji biznesowych, opowie, w jaki sposób pozyskać klientów za pomocą rekomendacji oraz jaki ma to wpływ na biznesowe relacje. Podczas tego wystąpienia dowiesz się, jak zbudować strategię pozysknia i utrzymania takich partnerów biznesowych.

Dodatkowo, Piotr Motłoch wskaże, w jaki sposób chronić dane osobowe przed nieuprawnionym wykorzystaniem. Dzięki temu wystąpieniu dowiesz się, w jaki sposób zabezpieczyć swoje cenne informacje.

Na spotkanie wciąż możesz się zapisać. Możesz to zrobić dzięki MySkills. >> zapisz się

Anna WojciechowskaSprzedaż jako najważniejsza kompetencja – czyli Mateusz Grzesiak podczas konferencji „Bezpieczna Sprzedaż”