Cała Polska
Edukacja i kształcenie
E-learning
Nr szkolenia 911

Snake Skin - Odkryj Cztery Poziomy Zdobień

0,00 (0 ocen)
Dodaj do mapy szkoleń
Obserwuj

Opis szkolenia

Witaj na szkoleniu online, które umożliwi Ci kompleksowo poznać wszystkie tajniki zdobienia Snake Skin. Wyobraź sobie zadowolone miny klientek kiedy zdobisz ich paznokcie tymi cudownymi zdobieniami. Będąchodzącą reklamą Twojej pracy, którą kochasz i którą chcesz się dzielić z innymi. Twoje klientki będą zszokowane coraz nowszymi pomysłami wzorków z zastosowaniem tej techniki.

Aby łatwiej Ci było przyswoić tę metodę zdobienia, podzieliłam ją dla Ciebie na 4 poziomy trudności. Od najłatwiejszego i najszybszego do najtrudniejszego i najefektowniejszego, które z moją pomocą okaże się byćdziecinnie proste. Nauczysz się jak bez problemu wykonać 20 konkretnych zdobień od bardzo szybkich i łatwych po naprawdę zaawansowane (ale tylko z nazwy ;) ).

Ponadto zademonstruję najczęściej popełniane błędy wśród stylistek, które zaczynają pracę z tą metodą.Zaoszczędzi Ci to mnóstwo straconego czasu na testowanie na własną rękę jak najlepiej wykonać te zdobienia. Pokażę Ci również jak sobie poradzić gdy coś nie wyszło.

Przekażę Ci wiedzę, którą instruktorzy związani z konkretnymi markami często pomijają w swoich kursach. A moim zdaniem pozwoli Ci wiele zaoszczędzić przy zakupie produktów.

Rozłożyłam Snake Skin na czynniki pierwsze po to abyś mogła sama dowolnie modyfikować zdobienia. Nawet jeśli znajdzie się coś co dalej Cię nurtuje to pisz śmiało! Odpowiem na każde pytanie.

Dodatkowe informacje

Ilość wyświetleń oferty: 4936

147,00 zł + VAT (23%)

v
Zaczyna się za:

Miejsce i termin szkolenia

  • Cała Polska
  • Cena netto: 147,00 zł
  • Trenerzy:

  • Edyta Kruczak

Przemysław Sobik Skup Met

Świerklańska 41, 44-264 Jankowice k. Rybnika