0 szkoleń
Obsługa klienta, Sprzedaż, Edukacja i kształcenie, Przywództwo

Winners Anna Kaczmarek

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma stawia przede wszystkim na ludzi, zarówno w obszarze szkolonych jak i szkolących. Zgromadziliśmy grono najlepszych szkoleniowców, profesjonalistów. Nasz silny, kompetentny zespół trenerów jest w stanie podołać każdemu wyzwaniu. Jesteśmy na bieżąco z tendencjami z zakresu szkolenia biznesowego, monitorujemy rynek, nieustannie sami się doszkalając.

Winners to nowatorska metodyka, innowacje połączone z olbrzymim doświadczeniem. Nasze zajęcia nigdy nie są takie same, zawsze wprowadzamy nowe elementy.

Główne zagadnienia obejmują ; zarządzanie, sprzedaż, negocjacje, coaching, trening osobisty, lider produkcji i inne.

Jesteśmy pasjonatami, kierują nami marzenia, radość z pracy, spora satysfakcja z postępów podopiecznych. Mamy pewność, że realizujemy nasze szkolenia na najwyższym poziomie. Dopracowaliśmy metodykę, kierując się wyobraźnią i odwagą. Same szkolenia nie są wartością samą w sobie, nas interesują mierzalne efekty, wzrost efektywności działań naszych klientów.

Zdając sobie sprawę z priorytetów, koncentrujemy się na ludziach, od wstępnych opracowań strategii szkolenia, realizację, do opieki i wsparcia poszkoleniowego włącznie. Mniej teorii, więcej praktyki, a co kluczowe, solidna weryfikacja efektów.

Łączymy różne metody szkoleniowe, na przykład z coachingiem, organizujemy wyjazdy integracyjne. Warsztaty, analizy przypadków, burze mózgów, inscenizacje, kontrolowane symulacje, dyskusje pozwalają na wzajemną wymianę doświadczeń między uczestnikami. Można oczywiście liczyć na naszą dyskrecję. Szkoleni otrzymują obszerny pakiet materiałów szkoleniowych. Uczestnicy mogą także liczyć na fakt, że niczego nie pominiemy, wszystkie detale, szczegóły zostaną omówione w sposób zgodny z etyką biznesową. Warto inwestować w szkolenia, to pewny dochód na przyszłość. My o tym już wiemy, ponieważ dzięki nam wiele firm podniosło swój biznes na wyższy poziom.

Możesz liczyć na przyjazną  i miłą bezstresową atmosferę, otwartość i zrozumienie.

Zapraszamy do kontaktu

 

Winners Anna Kaczmarek

Kasztanowa 32, 85-605 Bydgoszcz

tel: 523306960

email: biuro@winners-szkolenia.pl