0 szkoleń

TOP FOCUS

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Firma TOP FOCUS zaprasza do skorzystania z bogatej oferty szkoleń dla osób niepełnosprawnych. Prowadzimy bezpłatne kursy na wysokim poziomie z zakresu obsługi komputera (m.in. obsługa pakietu Microsoft Office) i urządzeń wspomagających w ramach programu „ Aktywny samorząd”. W roku 2015 szkolenia są w 100% finansowane z funduszy PFRON. Pomagamy także w wypełnieniu wniosków o dofinansowanie i w prawidłowym dopasowaniu odpowiedniego sprzętu.

Proponujemy następujące szkolenia:

  • Szkolenia komputerowe
  • Telepraca i telemarketing
  • Przygotowanie do pracy z osobami niewidomymi i niedowidzącymi dla pracowników urzędów oraz uczelni wyższych
  • Szkolenia językowe, m.in. j. angielski, j. hiszpański, j. francuski
  • Szkolenia z kompetencji społecznych
  • Emisja głosu

Prowadzimy kursy dla różnych grup wiekowych: dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także seniorów. Organizujemy zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne. Szkolenia odbywają się na trzech poziomach, dopasowanych do potrzeb uczestników: poziom podstawowy, poziom średni oraz poziom zaawansowany.

Kursy dla osób z dysfunkcją wzroku i ruchu odbywają się z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu komputerowego i oprogramowania, takiego jak urządzenia brajlowskie oraz lektorskie, powiększalniki, a także oprogramowanie specjalistyczne udźwiękawiające i powiększające system operacyjny.

Znaczna część z nich odbyła się w formie kursów wyjazdowych w górach lub nad morzem, wraz z zakwaterowaniem w ośrodkach o wysokim standardzie.

TOP FOCUS

ul. Toporowskiego 73/49, 25-549 Kielce

tel: 512 266 700, 41 24 26 700

email: biuro@topfocus.pl