0 szkoleń

Szkoła Zarządzania Zmianą

0,00 (0 ocen)
Obserwuj
Jako jedyna firma szkoleniowa w Polsce tworzymy programy szkoleń z zarządzania zmianą wykorzystując wyniki własnego badania przeprowadzonego w ponad 200 firmach działających w Polsce.
Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie odpowiedzieć na potrzeby zgłaszane przez firmy i instytucje, aby wyposażyć zarządy firm, menedżerów i zespoły pracownicze w kluczową wiedzę oraz praktyczne umiejętności dotyczące zarządzania zmianą i wypracować zachowania niezbędne na każdym z etapów procesu zmian. Nasze warsztaty szkoleniowe, sesje strategiczne, spotkania "kick-off" oraz wystąpienia dotyczące planowania i wdrażania zmian mogą stanowić odrębne szkolenia albo być częścią większych programów rozwojowych, inicjatyw zmian albo spotkań integrujących pracowników.

Uczestnictwo w naszych szkoleniach pozwala członkom zarządów, menedżerom, kierownikom projektów oraz innym osobom zaangażowanym w proces zmian w firmie, zdobyć wiedzę i umiejętności pozwalające na stworzenie przewagi konkurencyjnej poprzez mistrzostwo w zarządzaniu zmianami.
Organizujemy zarówno szkolenia otwarte, jak i dedykowane konkretnym firmom szkolenia zamknięte z tematyki zarządzania zmianą.  

Szkoła Zarządzania Zmianą

Pilata 12/2, 51-605 Wrocław

tel: 602605952

email: kontakt@zmiana.edu.pl