0 szkoleń
Coaching

Profi Biznes Group

0,00 (0 ocen)
Obserwuj
Firma Profi Biznes Group (PBG) działa na rynku polskim od 2000 roku. W 2013 roku wraz z Profi Biznes Sp. z o.o. i Profi Coaching School stworzyły grupę Profi Biznes.

Firma prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte, projekty szkoleniowe, projekty współfinansowane ze środków unijnych, doradztwo, consulting i coaching dla firm, urzędów i Klientów indywidualnych. Zatrudnia wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin wiedzy kraju i ze świata.
 
Ściśle współpracuje z największą organizacją coachingową na świecie International Coach Federation z USA i przeprowadza międzynarodową akredytację na poziomie ACC i PCC.

Firma przeszkoliła już ponad 2,5 tyś. coachów w całej Polsce oraz ma bogate doświadczenie w prowadzeniu coachingów dla Klientów indywidulnych, jak również firm i organizacji.
 
Szeroka, doskonale przygotowana kadra trenerska prowadzi szkolenia poszerzające kompetencje zawodowe w sposób zindywidualizowany dla każdego Klienta. Mamy na myśli odpowiednie dopasowanie cyklu szkoleń do potrzeb zarówno klienta indywidualnego jak i odpowiednio: małych, średnich  i  dużych firm.  Przewagą naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie trenerów, którzy posiadają dodatkowo praktyczną wiedzę pozyskaną w czasie pracy dla wielu firm. Trenerzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach krajowych i zagranicznych, zdobywając certyfikaty potwierdzające ich profesjonalizm.
 
Marka PBG to organizacja zrzeszająca specjalistów o różnych kwalifikacjach, zapewniających możliwość oferowania szerokiego zakresu prowadzonych szkoleń.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i nawiązania współpracy. 


Szkolenia ONLINE - www.profiworld.com


Polska Szkoła Coachingu - www.proficoachingschool.pl

Profi Biznes Group

Aleja Piastów 75/3, 70-326 Szczecin

tel: 91 453 01 55

email: biuro@profibiznesgroup.pl