0 szkoleń

PAIZ Konsulting Sp. z o.o.

0,00 (0 ocen)
Obserwuj
  • Specjalizujemy się w szkoleniach personelu i usługach doradczych realizowanych dla dużych i średnich przedsiębiorstw.
  • Od 15 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania, których celem jest podnoszenia efektywności pracowników. Dzięki doświadczeniu w pracy na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw potrafimy rozbudzić w Klientach pragnienie sukcesu i pomagać w jego realizacji.
  • Jesteśmy jedynym w Polsce licencjonowanym partnerem Wilson Learning Corporation – światowego lidera w zakresie szkoleń i rozwoju personelu. Współpraca ta doprowadziła do utworzenia w 2008 r. Wilson Learning Polska, który ściśle współpracuje z PAIZ Konsulting w zakresie wprowadzania na polski rynek renomowanych programów szkoleniowych.
  • Nasi Klienci (na szkoleniach zamkniętych) to ponad 90 dużych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski. Naszym celem jest wspierać ich działania na rzecz inwestycji w kapitał ludzki. Pracowaliśmy już m.in. dla PZU S.A., DELL Polska Sp. z o.o., Media Saturn Polska Sp. z o.o. (MEDIA MARKT), Bahlsen Sweet Sp. z o.o., Siemens Sp. z o.o., Lafarge Cement Polska SA Cersanit Kielce SA, Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. (dealer maszyn CATERPILLAR), TUiR WARTA SA, MASPEX Wadowice Sp. z o.o., Centrostal Łódź S.A., KAPPA PACKAGING, EUROBOX Polska Sp. z o.o., Philips Lighting Polska, UPC – Polska Telewizja Kablowa S.A.
  • Ze szkoleń „otwartych” PAIZ Konsulting skorzystało ponad 9000 pracowników z ponad 900 średnich i dużych przedsiębiorstw z całej Polski.
 

PAIZ Konsulting Sp. z o.o.

Północna 129, 20-818 Lublin