2 szkolenia
Aplikacje biurowe, Projekty unijne, Windykacja, Sprzedaż, Praca w zespole

Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze to odpowiedź na potrzeby i sugestie dynamicznego rynku szkoleniowego. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania szkoleniowe optymalnie wpasowane w ich potrzeby. Współpracujemy ze sprawdzonymi Ekspertami posiadającymi, poza rozległą wiedzą teoretyczną, bogate doświadczenie praktyczne. Szkolenia to nasza pasja! Z rynkiem usług szkoleniowych związani jesteśmy od wielu lat. Cechuje nas kreatywne i pełne zaangażowania podejście w realizację każdego z projektów niezależnie od wielkości czy skomplikowania. Budujemy zarówno typowe szkolenia oparte na wykładach/warsztatach wzbogaconych o liczne elementy aktywizacyjne uczestników jak i nowatorskie procesy szkoleniowe zbudowane w oparciu o metody takie jak blended learning czy bite-size learning. 

Wiemy, że nasze zaangażowanie i wytrwałość przekłada się na wzrost samodzielności oraz pewności siebie naszych uczestników oraz wzrost efektywności instytucji, w których pracują. O szkoleniach realizowanych przez nasze Centrum najlepiej mówią pozytywne oceny uczestników.

Od początku przyświeca nam idea usług edukacyjnych, które osiągają stawiane przed nimi cele: poszerzają wiedzę oraz rozwijają umiejętności praktyczne. Dlatego też do realizacji naszych szkoleń dedykujemy jedynie sprawdzonych Ekspertów posiadających zarówno obszerną wiedzę teoretyczną z określonego obszaru tematycznego jak i bogate doświadczenie praktyczne. Każdy dzień, każdy projekt to dla nas wiele cennych lekcji działania na rzecz naszych Klientów. Stanowimy zespół pełen pasji, zaangażowania, determinacji i wiary w to, że warto i trzeba zmieniać świat na lepszy!

Wierzymy, że dobre szkolenia to realne korzyści dla instytucji i pracowników!

Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze

Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

tel: 572 969 880

email: biuro@ocsd.pl