0 szkoleń
Zarządzanie procesami, Zarządzanie firmą, Coaching

MISMART Szkolenia

0,00 (0 ocen)
Obserwuj
Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług podatkowo-księgowych, kadrowych oraz doradczych dla przedsiębiorców, spółek, fundacji, stowarzyszeń i wspólnot mieszkaniowych.
Mamy również doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczaniu projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej w ramach POKL, POIG.

Nasz zespół tworzą kompetentne i doświadczone osoby, wykształcone w zakresie księgowości, których umiejętności potwierdzają lata praktyki i zadowolenie Klientów.

Cechuje nas zaangażowanie w sprawy naszych Klientów, rzetelność, najwyższa jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Dla nas najważniejszy jest Klient i dla niego chcemy się zmieniać. Dlatego aktywnie usprawniamy nasze wewnętrzne procesy z wykorzystaniem m.in narzędzi Lean oraz inwestujemy w nowoczense narzędzia informatyczne. Dzięki temu, w przeciwieństwie do innych biur i niezależne od warunków rynkowych, rozwijamy się poszerzając bazę zadowolonych Klientów.

Jesteśmy elastyczni. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż. Poza usługami rozliczania, doradzmy naszym Klientom w sprawach przekształceń i optymalizacji podatkowej.
Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań informatycznych, dzieki którym dajemy naszym Klientom dostęp do aktualnych danych finansowych ich firm, 24h/dobę z każdego miejsca na świecie.

Duże doświadczenie i praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do oczekiwań Klientów. Indywidualne podejście do Klienta oraz ogromne zaangażowanie w jego sprawy spowodowało, że przez przeszło 15 lat zaufało nam ponad 150 firm z całej Polski.

Od 2014 roku pracujemy w nowej, własnej siedzibie przy ul. Piłsudskiego 13 w Namysłowie.

MISMART Szkolenia

Piłsudskiego 13, 46-100 Namysłów

email: biuro@mismart.pl