0 szkoleń
Transport i spedycja

Masters Centrum Szkolenia Biznesu

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Od 1998 roku pomagamy ludziom i firmom rozwijać się i realizować swój potencjał. Podnosimy kwalifikacje zawodowe, zwiększamy efektywność realizacji działań zawodowych, wspieramy firmy we wdrażaniu ich strategii biznesowych.

Nasza oferta ulega ciągłej modyfikacji wraz ze zmieniającymi się potrzebami przedsiębiorstw. Jesteśmy organizacją, która ciągle się rozwija i uczy. Dzięki temu nasi klienci otrzymują gwarancję usług na najwyższym poziomie.

Oferujemy szkolenia otwarte, szkolenia wewnętrzne, konferencje i seminaria, kursy, studia podyplomowe. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych i wielostopniowych programów szkoleniowych, które przygotowujemy w stałej współpracy z naszymi Klientami. Od 2006r. realizujemy projekty szkoleniowe dofinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, posiadamy bardzo bogatą ofertę szkoleniową, obejmującą problematykę ekonomiczno-finansową - (controlling, zamówienia publiczne) podatkową, prawną, marketingową, logistyczną, kadrową, zarządzania personelem, interpersonalną.

Programy szkoleniowe opieramy na najnowszych zmianach i osiągnięciach w danej dziedzinie wiedzy oraz dostosowujemy do realiów rynkowych panujących w Polsce.

O wysokiej jakości naszych szkoleń decydują:

  • praktyczne doświadczenia i osobowość trenerów/wykładowców – współpracujemy tylko z najlepszymi w Polsce,
  • wysoki poziom przygotowania programów i materiałów szkoleniowych,
  • profesjonalne prowadzenie zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych metod edukacji dorosłych,
  • umiejętność diagnozy i realizacji potrzeb klientów,
  • dobra organizacja, miła i fachowa opieka organizatorów.

Masters Centrum Szkolenia Biznesu

Strażacka 8/90, 20-012 Lublin

tel: 815333139

email: biuro@szkoleniamasters.pl