4 szkolenia
Przywództwo, Negocjacje, Komunikacja, Praca w zespole

MANTHEY - wiedza / umiejętności / postawy

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

MANTHEY to projekt realizowany i rozwijany od 2004 roku przez Krzysztofa Mantheya - trenera, coacha, doradcę, nauczyciela akademickiego, doświadczonego menadżera i praktyka pracy z klientem.

Pracujemy projektowo. Każde wyzwanie traktujemy indywidualnie. Badamy, staramy się zrozumieć, poznać kontekst. Precyzujemy cele. Dobieramy narzędzia, metody, zespół (głównie spośród stałych, doświadczonych współpracowników). Lubimy zlecenia niestandardowe, złożone, wielopoziomowe. W mniejszych projektach skupiamy się na dopracowaniu szczegółów, na warsztatowej doskonałości.

Odważnie udzielamy Klientom informacji zwrotnej. Nie zadowala nas powierzchowny ogląd rzeczywistości, proste wykonawstwo. Dzięki doświadczeniu widzimy i rozumiemy więcej: biznesowe struktury i procesy, kulturę i historię miejsca i ludzi, psychosocjologiczne mechanizmy, cele i ograniczenia ludzi i organizacji.

Zajmujemy się w zagadnieniach związanych z kompetencjami menadżerskimi i przywódczymi: pracą w zmianie, pracą z konfliktem, motywacją i motywowaniem, etyką w pracy menadżera, budowaniem i rozwojem zespołów. Swoje zawodowe i intelektualne pasje realizujemy zajmując się także komunikacją, perswazją i wywieraniem wpływu: komunikacją interpersonalną, asertywnością, negocjacjami, wystąpieniami publicznymi, budowaniem i rozwojem relacji w biznesie. Realizujemy również programy rozwoju osobistego i profesjonalnego, twórczego myślenia i działania, profilaktyki stresu i higieny pracy menedżerskiej. Zajmujemy się także szeroko rozumianą pracą z klientem i zarządzaniem handlowcami, przede wszystkim w modelu B2B: od organizacji procesu sprzedaży, przez budowanie i rozwój relacji, po prezentowanie i negocjowanie.

Nasi Partnerzy to między innymi: AXA, Bank BPH, Ernst&Young, Estee Lauder Poland, Fanuc Robotics, GEA Westfalia Separator, ING S.A., LuxMed, Medicover, Mindshare, Nordkalk, PKN ORLEN, PEKAES S.A., Poczta Polska S.A., Polskie Porty Lotnicze, Pratt&Whitney, PZU S.A.

MANTHEY - wiedza / umiejętności / postawy

Nefrytowa 16/11, 05-500 Piaseczno k. Warszawy

tel: 697708499

email: manthey@manthey.pl