0 szkoleń

LILO EWA LEŚNIEWSKA

0,00 (0 ocen)
ObserwujKURSY KOSMETYCZNE


Witam, 


Nazywam się Ewa Leśniewska. Jestem właścicielem firmy zajmującej się szkoleniami kosmetycznymi od 2012 roku.


LILO Akademia jest nowoczesną firmą, którą stanowią nauczyciele oraz wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy branży beauty.


To przede wszystkim ludzie z pasjami- kochającymi swój zawód. Świadczymy kompleksowe usługi doradcze, edukacyjne oraz dystrybucyjne. Prowadzimy kursy kosmetyczne 

z zakresu:

- stylizacji paznokci metodą żelową, manicure hybrydowy, manicure akrylowy

- warsztaty zdobień paznokci, - doszkolenie techniczne z paznokci,

- przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodami 1:1, 2-3D, Russian Style Volume, Kim Kardashian Effect, Idealna kępka, kolorowe stylizacje,

- lifting i botox rzęs, - kursy wizażu,

- henna brwi i rzęs,

- henna pudrowa,

- laminacja brwi

-architektura brwi, farbka strukturalna i zagęszczanie włoskami,

- depilacji ciała,

- makijaż permanentny,

-pedicure kosmetyczny

-kosmetyka pielęgnacyjna, Organizujemy warsztaty, kursy oraz praktyki zawodowe.


Programy szkoleniowe, oferowane przez Nas odpowiadają indywidualnym potrzebom kursantów. Wiedza zdobyta w trakcie nauki pozwoli uzyskać przewagę konkurencyjną i efektywną sprzedaż usług. Główny nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne. Po odbytym kursie pozostajemy w nieustannym kontakcie służąc wsparciem. Nasi adepci mają możliwość odbycia praktyki w wybranej dziedzinie tak, aby ich kompetencje były na najwyższym poziomie. Wyszkoliliśmy już setki zadowolonych klientów, którzy w Polsce i poza granicami kraju świadczą usługi beauty. Szkolenia przeprowadziliśmy między innymi na zlecenie Powiatowych Urzędów Pracy. Posiadamy doświadczenie w przygotowaniu dokumentów szkoleniowych dla różnych instytucji. Zajęcia prowadzone są we własnej placówce, zaopatrzonej w sprzęt oraz niezbędne pomoce dydaktyczne. Oferujemy Państwu szkolenia o bardzo różnorodnej tematyce zarówno w dużych, małych, kameralnych grupach, jak również w systemie indywidualnym.


Współpracujemy z Urzędami Pracy prowadzimy kursy dla osób bezrobotnych,


Nasza firma wpisana jest do Rejstru Istytucji Szkoleniowych RIS pod numerem: 2.08/00097/2017. Działamy zgodnie z polityką systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015 . Posiadamy certyfikat z zakresu prowadzenia szkoleń i doradztwa z zakresu kosmetyki, kosmetologii i makijażu permanentnego oraz świadczenia usług kosmetycznych.Możliwość dofinansowania do 75- 80% kursu z funduszy UE załatwiamy wszystkie formalności. Wpłacasz tylko 20%-25% wkładu własnego. 


Możliwość rozłożenia płatności za kurs na raty, które są nieprocentowane. Zajęcia prowadzone są w siedzibie Centrum Szkoleniowym LILO w Zielonej Górze. Kursanci mają wyposażone w pełni stanowiska pracy w najwyższej jakości materiały dydaktyczne, produkty akcesoria i sprzęt audio-wizualny. Termin szkolenia dobierany jest indywidualnie, do potrzeb uczestników. Kurs obejmuje cześć teoretyczną oraz praktyczną. Zajęcia prowadzone są indywidualnie oraz w systemie grupowym. Podczas szkolenia organizujemy modelkę, na której osoba ćwiczy. Nasi adepci po ukończonym kursie mają możliwość nieustannego kontaktu z instruktorami.


Kadra szkoleniowa to osoby z wykształceniem kierunkowym i pedagogicznym. Do każdego szkolenia dołączony jest skrypt zawierający teorię oraz dyplom w języku polskim. W razie potrzeby dysponujemy certyfikatami w językach obcych. Dla osób obcojęzycznych organizujemy szkolenia w języku angielskim. Dla wszystkich, którzy skorzystali z oferty szkoleniowej jest możliwość uzyskania rabatów.

LILO EWA LEŚNIEWSKA

GEN. JÓZEFA SOWIŃSKIEGO 30 A, 65-421 Zielona Góra

tel: 792732302

email: biuro@lilobeauty.pl