0 szkoleń

Krajowe Centrum Edukacyjne

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Założone przez grupę doświadczonych ekspertów z pasją do nauki i rozwoju – Krajowe Centrum Edukacyjne jest niezależną organizacją, która wyznacza standardy w dziedzinie nowoczesnej edukacji praktycznej.

Dostarczamy usługi szkoleniowe i edukacyjne na najwyższym poziomie, zgodnie z zapotrzebowaniem gospodarki i najnowszymi trendami na rynku pracy. Koncentrujemy się na nauce konkretnych, praktycznych umiejętności do wykorzystania w pracy zawodowej lub życiu prywatnym.

Osiągamy ten cel poprzez szeroką współpracę z instytucjami i ekspertami branżowymi. Tworzymy multidyscyplinarny zespół, zjednoczony pod parasolem wspólnych wartości.

Wykorzystujemy najskuteczniejsze metody szkoleniowe. Dzięki takiemu podejściu możemy odblokować potencjał naszych studentów. Krajowe Centrum Edukacyjne jest operatorem platformy KursySzkolenia.Online zapewniającej usługi szkoleniowe i edukacyjne dla osób indywidualnych i organizacji.

Nasza wizja rozwoju edukacji w Polsce wskazuje na świetlaną przyszłość. Nowoczesne metody i technologie szkoleniowe rozwijają się w błyskawicznym tempie. KCE wykorzystuje te trendy w celu upowszechnienia wiedzy praktycznej i fachowej dostępnej do niedawna w ograniczonym zakresie.

Edukacja to dziedzina kluczowa z punktu widzenia kraju oraz jego gospodarki i kultury. To gałąź, której kierunek rozwoju zadecyduje o przyszłości kolejnych pokoleń. To od nas zależy jak będzie wyglądać przyszłość. Krajowe Centrum Edukacyjne obrało sobie za cel promowanie postawy ciągłego wzrostu jednostki jako środka do budowy silnego i mądrego społeczeństwa.

Jesteśmy świadomi ogromu pracy jaki czeka nas w najbliższych latach. Zachęcamy wszystkie instytucje, organizacje, firmy i osoby indywidualne do dołożenia własnej małej cegiełki do tego wielkiego przedsięwzięcia.

Krajowe Centrum Edukacyjne

ul. Jeżycka 48/92, 60-865 Poznań

tel: 616427010

email: poczta@kursyszkolenia.online