0 szkoleń
Zarządzanie firmą

Korporacja Umiejętności ARKA - Marcin Rogowski

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Od 2011 roku wspólnie wspieramy średnie i duże organizacje w realizacji ich biznesowych celów. Stale współpracujemy między innymi z takimi firmami jak Tauron, PGNiG, TU Allianz, PKO BP, mBank, Accor, InPost,  Danfoss, RR Donneley. Każdego roku kilkadziesiąt innych firm korzysta z oferowanych przez nas szkoleń, konsultingu i coachingu. To co wyróżnia nas na tle konkurencyjnego rynku, to przede wszystkim  indywidualne, odpowiedzialne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Podejście to oparte jest o trzy wartości, ujęte w akronimie ARK i przyświecające nam w każdym działaniu.

 A jak ATTITUDE – zmiana zaczyna się od postawy.

Zależy nam by szkolenia były przyczyną trwałej zmiany, a nie wyłącznie chwilowego wzrostu motywacji. Aby tak się stało często konieczna jest zmiana niewłaściwej  lub wzmocnienie właściwej postawy uczestników. Dzięki solidnemu przygotowaniu psychologicznemu nasze szkolenia przygotowane i prowadzone są w taki sposób by wypracować już w ich trakcie najbardziej wspierające w zmianie postawy.

R jak RESPONSIBILITY – odpowiedzialność w każdym działaniu.

Realizacja celu klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego na każdym etapie stosujemy maksymalnie indywidualne podejście do każdego zlecenia.Przywiązujemy szczególną wagę do tego by nasze szkolenia były przede wszystkim  praktyczne i  pragniemy by uczestnicy zdobywali wiedzę dopasowaną do ich specyfiki zawodowej. Oparte na solidnych podstawach merytorycznych założenia transponujemy na dopasowane do charakteru grupy metody szkoleniowe i specyficzne dla organizacji przypadki. Zawsze rozmawiamy językiem grupy. Zawsze jesteśmy dostępni i otwarci na wszelkie uwagi.

K jak KNOWLEDGE –  sprawdzona teoria i metody.

Uczenie dorosłych wymaga właściwego dydaktycznego przygotowania, dlatego każdy z naszych trenerów posiada odpowiednie wykształcenie – certyfikaty uznanych szkół trenerskich. Aby zapewnić ich pragmatyczny wymiar nasze szkolenia przygotowują i prowadzą wyłącznie praktycy, eksperci z unikalną wiedzą w obszarze, z którego szkolą. Korzystamy  z profesjonalnych testów osobowościowych i kompetencyjnych, a teoria oparta jest wyłącznie o uznane w środowisku akademickim badania światowych ekspertów.

Nasze wartości przekładają się na nasze przewagi konkurencyjne, które w skrócie przedstawiamy poniżej:

Nasze przewagi

 • Zapewniamy certyfikowanego trenera – eksperta dysponującego unikalną wiedzą w obszarze szkolenia.
 • Zapewniamy indywidualny preworking: ankieta i test on-line z każdym uczestnikiem.
 • Stosujemy wyłącznie profesjonalne testy kompetencyjne i osobowościowe.
 • Gwarantujemy intensywną pracę warsztatową w małej grupie – maksymalnie 14 osób.
 • Pracujemy na konkretnych indywidualnych case studies uczestników.
 • Zapewniamy 50 stron autorskich materiałów stanowiących kompendium wiedzy z obszaru szkolenia.
 • Zapewniamy indywidualną ewaluację: test wiedzy, ankieta i indywidualny feedback trenera.
 • Udostępniamy kontakt z trenerem przez 2 tygodnie po szkoleniu.
 • Gwarantujemy zwrot kosztów, jeżeli szkolenie nie spełni oczekiwań co do jakości.

Szkolimy z  obszarów:

 • zarządzania zespołem: przez cele, sytuacyjne wg.Blancharda, coachingowe CoachU®
 • przywództwa wg. „From Good to Great” Jima Collinsa oraz 7 nawyków Stephena Coveya
 • negocjacji sprzedażowych i kupieckich
 • sprzedaży, telemarketingu, obsługi klienta
 • efektywności osobistej: zarządzania czasem, autoprezentacji, komunikacji, inteligencji emocjonalnej, motywacji, kontroli stresu, asertywności, kreatywności itp.

Gwarantujemy wyjątkowa jakość naszych szkoleń, w przypadku niepełnej satysfakcji z efektu szkolenia rezygnujemy z całości lub części wynagrodzenia. Do tej pory 97% uczestników naszych szkoleń określiła jakość naszych szkoleń jako bardzo dobrą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W zależności od potrzeb nasz zespół trenerów przygotuje dowolny pogram szkoleniowy, gwarantujący osiągnięcie także niestandardowych celów organizacji.

Korporacja Umiejętności ARKA - Marcin Rogowski

Jutrzenki 14, 32-091 Michałowice

email: office@ark-skills.com