1 szkolenie
Projektowanie i Grafika, Obsługa komputera, Komunikacja, Analizy marketingowe, Zarządzanie projektami

IT Media

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Od początku istnienia naszym celem było kształcenie i propagowanie specjalistycznej wiedzy w szeroko rozumianej branży graficznej. Dajemy naszym słuchaczom możliwość zatrudnienia i awansu na rynkach pracy Polski i Unii Europejskiej oraz rozwoju i aktualizacji już posiadanych informacji.

Misją Akademii IT Media było  i jest kształcenie jednostek twórczych i samodzielnych, które potrafią się odnaleźć w wymagającej i zmiennej branży graficznej.

Aby nasze cele mogły być realizowane wprowadziliśmy szeroki wybór szkoleń w kilku ścieżkach rozwojowych:

  • Grafika komputerowa,
  • Skład DTP i poligrafia,
  • Tworzenie stron internetowych,
  • Tworzenie aplikacji internetowych,
  • Montaż filmowy i postprodukcja,
  • Grafika 3D, a ostatnio
  • Aplikacje na urządzania mobilne – iPady, tablety, oraz
  • zagadnienia marketingowe i kreatywne.

Aby ułatwić pozyskanie wiedzy zarówno osobom indywidualnym jak i firmom, instytucjom publicznym prowadzimy szkolenia otwarte, zamknięte i konsultacje na różnym poziomie zaawansowania: zajęcia podstawowe, średnio zaawansowane, zaawansowane
i specjalistyczne.

Naszym kluczem do sukcesu jest indywidualne i elastyczne podejście do Klienta i jego potrzeb szkoleniowych. Korzystamy z już gotowych, autorskich programów szkoleniowych lub tworzymy nowe, niepowtarzalne  zakresy zajęć w oparciu o otrzymane wytyczne, tak, by spełnić oczekiwania Klientów szczególnie w przypadku realizacji projektów unijnych.

Cały czas uzupełniamy nasze propozycje dla Państwa. W sierpniu 2012 do całego pakietu szkoleń dołączyliśmy nową formę przekazywania wiedzy – seminaria. Są to najczęściej spotkania jednodniowe, ukierunkowane na zagadnienia związane z tematem internującym dla grafików, dyrektorów kreatywnych, a nawet przedstawicieli działów marketingowych.

Aby być dobrym i uznanym w branży graficzno – informatycznej należy być na bieżąco z trendami i aktualnymi możliwościami rynku z punktu widzenia dostępnych technologii.
W celu umożliwienia Państwu wymianę myśli i poznanie trendów od lat organizujemy szereg warsztatów i konferencji, które stają się kolejną okazją do aktualizacji wiedzy.

Akademia IT Media działa na terytorium całego kraju, a miarą jej sukcesu jest liczba
i zadowolenie słuchaczy. Dla Was, Drodzy Klienci, dbamy o wysoki poziom kształcenia, dobór wykładowców jak i nowoczesnej bazy dydaktyczno – informatycznej. Dbamy o to, by być dla Was Centrum wiedzy.

 

IT Media

Jagiellońska 88, 03-215 Warszawa

tel: 22 678 38 87

email: szkolenia@itmedia.pl