0 szkoleń
Praktyczne

Ideo Force

0,00 (0 ocen)
Obserwuj
Ideo Force Sp. z o.o jest submarką firmy Ideo Sp. z o.o. działającej już od 1999 roku na rynku usług oraz technologii internetowych.

Początkowo Ideo Force funkcjonowało jako jednostka firmy Ideo Sp. z o.o. najpierw pod nazwą „Dział Promocji w Wyszukiwarkach Internetowych”, a później jako „Dział Marketingu Internetowego”. Jednak w związku z coraz większym zakresem świadczonych usług konieczne stały się dalsze zmiany w postaci wyodrębnienie submarki specjalizującej się w e-marketingu.

Realizacja projektów w Ideo Force odbywa się z wykorzystywaniem sprawdzonych rozwiązań i najnowszych trendów, a także autorskich metod i narzędzi ułatwiających efektywną promocję. W ramach usług gwarantowana jest pełna obsługa w zakresie e-marketingu oraz e-commerce. W prace zaangażowani są specjaliści z różnych dziedzin, dzięki czemu projekty realizowane są kompleksowo.  

Specjaliści Ideo Force są również obecni na konferencjach branżowych i szkoleniach, podczas których dzielą się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami z e-marketingu z szerokim gronem odbiorców.

Motto firmy: „Pomagać naszym klientom, poznawać i wykorzystywać skuteczne narzędzia e-marketingowe.”  

Ideo Force

Staniewicka 22, 03-310 Warszawa