0 szkoleń

HILLWAY Training & Consulting

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

HILLWAY Training & Consulting to firma szkoleniowo - doradcza, stworzona przez doświadczonych praktyków biznesu prowadząca szkolenia i projekty rozwojowe dla biznesu i administracji na terenie całej Polski oraz na życzenie Klienta - zagranicą.

Specjalizujemy się w doradztwie dla firm i szkoleniach biznesowych w dziedzinie przywództwa, zarządzania, budowania relacji z klientami, podnoszeniu kompetencji pracowników, poprawie efektywności sprzedaży i obsługi klienta w kanałach bezpośrednim i telefonicznym (w tym call/contact center).

Więcej informacji o HILLWAY.

Obszary szkoleniowe:

 • przywództwo i zarządzanie zespołem
 • zarządzanie firmą, zarządzanie strategiczne
 • zarządzanie projektami
 • zarządzanie zmianą
 • sprzedaż i negocjacje
 • obsługa klienta
 • call center i telemarketing
 • windykacja (prawne aspekty, bezpośrednia oraz miękka- telefoniczna)
 • efektywność osobista
 • efektywność organizacyjna
 • team - building, szkolenia integracyjne
 • finanse i controlling
 • inne - specjalistyczne, zawodowe, branżowe

Zobacz programy szkoleniowe HILLWAY!


Prowadzimy również audyty, doradztwo w obszarze zarządzania i hr, konsultacje merytoryczne dla managerów z określonych dziedzin + np. wykonywanie określonych prac na zlecenie, coachingi i mentoringi menedżerskie, coachingi operacyjne dla handlowców i contact center. Organizujemy projekty HR, assessment /development center, wdrożenia modelu kompetencyjnego, oceny pracowniczej, w tym oceny 360 Wzmacniamy zaangażowanie pracowników, prowadzimy projekty wspierające EB i EEM (employer branding i emplyee experience management)

Nasz zespół - ponad 50 uznanych Trenerów i Konsultantów Biznesu to:

po 1 – praktycy biznesu z doświadczeniem na różnych stanowiskach w polskich i międzynarodowych firmach, pracujący w Polsce i zagranicą, realizujący projekty dla największych firm

po 2 – pasjonaci - wiemy, że pasja to ciągła chęć rozwoju i podwyższania kwalifikacji, a także otwarta postawa i chęć wymiany doświadczeń

po 3 – osoby z ogromną wiedzą merytoryczną, specjalizujące się w różnych obszarach – ciągle rozwijające się zgodnie z zasadą Life Long Learning (nauka przez całe życie) i dbające by przekazywana wiedza była na jak najwyższym poziomie

po 4 – to osoby niezwykle otwarte, uśmiechnięte, potrafiące słuchać, bo jak wiemy okazja czasami puka bardzo cicho; osoby, które w sposób prosty i jasny potrafią przekazać reguły rządzące biznesem, a także zainspirować Państwa do dalszego rozwoju.

Projekty rozwojowe prowadzimy w kilku językach:
 • polskim
 • angielskim
 • rosyjskim.

Jesteśmy aktywnym członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Współpracujemy z Ministerstwami, Konfederacją Lewiatan, Stowarzyszeniem Marketingu Bezpośredniego oraz Fundacją Pro Progressio.


Posiadamy Standard Jakości Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0 - naszym audytorem jest uznana firma Dekra. Kreujemy wzorce, upowszechniamy dobre praktyki i standardy na konferencjach branżowych i w mediach ogólnopolskich i specjalistycznych.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Państwa potrzeb, spojrzenie biznesowe na realizowane procesy, jak również dedykowany zespół konsultantów, trenerów, którzy znają specyfikę Państwa branży.

Wszystko to robimy z pasją, energią i zaangażowaniem!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami o kontaktu - chętnie Państwu doradzimy, podpowiemy, opowiemy i zainspirujemy!

Zespół HILLWAY Training & Consulting

tel. +48 22 250-22-82

e-mail: info@hillway.pl

https://www.hillway.pl

Posiadamy Certyfikat SUS 2.0 - w zakresie standardów zarządzania firmą i jakością usług rozwojowych - szkoleniowo-doradczych.

HILLWAY jest akredytowaną jednostką wpisaną do:

Bazy Usług Rozwojowych PARP;
Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Usługi kształcenia prowadzimy zgodnie z Kodeksem Dobrych Praktyk Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz Małopolskimi Standardami Szkoleniowo – Edukacyjnymi.

HILLWAY Training & Consulting

ul. Grażyny 13/15, 02-548 Warszawa

tel: +48 22 250 22 82

email: info@hillway.pl