0 szkoleń
Kierowanie, Sprzedaż, Obsługa klienta

Grupa Szkoleniowa SOLBERG

0,00 (0 ocen)
Obserwuj
Szukasz szkolenia dla siebie lub swojego zespołu?
Doskonale trafiłeś.  

Przygotowaliśmy dla Ciebie:
  • szkolenia otwarte
  • szkolenia zamknięte/ firmowe
  • szkolenia indywidualne  

Grupę Szkoleniowa SOLBERG tworzą ludzie, którzy w branży szkoleniowej pracują od lat. Jesteśmy dynamiczni, otwarci, kreatywni a naszą wspólną pasją jest organizowanie szkoleń.  


Grupa Szkoleniowa SOLBERG to zespół wyselekcjonowanych trenerów, coachów, doradców i ekspetrów posiadających doskonałe przygotowanie merytoryczne, wybitne zdolności dydaktyczne oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń biznesowych.  

Powiedz nam o swoich oczekiwaniach, potrzebach- a my wybierzemy dla Ciebie i Twojej firmy najlepszego trenera w tym zakresie.  


Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych w zakresie rozwoju kompetencji handlowych, kierowniczych oraz interpersonalnych.

Z łatwością i wielką pasją przekazują innym posiadaną, fachową wiedzę.

Cechuje nas skuteczność, odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.Kierujemy się nadrzędnymi zasadami otwartości, wiarygodności i rzetelności.Współpracę z partnerami biznesowymi opieramy na uczciwości i budowaniu długofalowych relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Jesteśmy ukierunkowani na wspieranie biznesu i wzrost efektywności.  Gwarantujemy satysfakcję i osiągnięcie założonego efektu biznesowego w przyszłości.  


Zapraszamy do współpracy. 

Grupa Szkoleniowa SOLBERG

Długa 15, 43-246 Strumień