0 szkoleń
Prawo pracy, Kadry i płace

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

0,00 (0 ocen)
Obserwuj
DLACZEGO WARTO ROZWIJAĆ SIĘ Z MOST WANTED!

Szkolenia projektowane są dla Państwa potrzeb

Wartość naszych szkoleń oparta jest w dużej mierze na dostosowaniu zawartości merytorycznej oraz czasu, sposobu i miejsca realizacji szkolenia do potrzeb uczestników i możliwości konkretnej firmy w przypadku szkoleń zamkniętych..

Wysoka jakość obsługi, profesjonalne badanie potrzeb, przygotowanie optymalnej wersji programów rozwojowych, najnowsza wiedza i bogate doświadczenie kadry trenerskiej – to podstawowe wyznaczniki naszej współpracy z Klientem.

Jakość materiałów

Wszyscy uczestnicy realizowanych szkoleń otrzymują komplet specjalnie opracowanych materiałów szkoleniowych, a  uczestnictwo w szkoleniu potwierdzone jest certyfikatem.

Najlepsza kadra

Oferujemy Państwu doświadczonych trenerów przekazujących nie tylko teorię, ale przede wszystkim praktyczne przykłady jej zastosowania. Przy współpracy z wysoko wykwalifikowanymi wykładowcami i trenerami przygotowujemy najciekawsze programy a w przypadku szkoleń zamkniętych  indywidualny, dostosowany do Państwa potrzeb program szkolenia.

Szkolenia są realizowane w zróżnicowanych formułach dydaktycznych

  • warsztatowej wspartej dyskusjami, symulacjami oraz ćwiczeniami typu case-study i role–play przy użyciu technik audiowizualnych,
  • podającej, wspartej facylitacjami oraz technikami Action Learning i pracą w podgrupach,
  • treningu interpersonalnego opartego na interaktywnych formach uczenia poprzez działanie i doświadczenie.

Jesteśmy przekonani, że zarówno poziom merytoryczny, jak i prowadzący skłonią Państwa do wybrania oferty Grupy Most Wanted!

szkolenia@mostwanted.pl

 

 

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Racławicka 146, 01-203 Warszawa

tel: 22 825 00 88

email: szkolenia@mostwanted.pl