0 szkoleń

Grupa Doradczo - Szkoleniowa FALCO

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Misją firmy jest wspieranie sukcesu organizacji poprzez doskonalenie umiejętności jej pracowników i dostarczanie sprawdzonych, skutecznych rozwiązań. Firma wykorzystuje autorskie programy szkoleniowe i metody doradcze. W realizacji szkoleń szczególną uwagę przykłada do treningu umiejętności pomagającego uczestnikom w lepszej pracy.

Cechuje nas profesjonalizm, etyka i innowacyjność w działaniu. Nasze usługi są różnorodne i kompleksowe. Pracujemy systemowo wzmacniając efekty szkoleń.

Efektywność handlowa
Z sukcesem realizujemy projekty zorientowane na poprawę efektywności w relacjach z klientami dla handlowców B2B i B2C, pracowników obsługi klienta, serwisantów, pracowników działów reklamacji, pracowników działów zakupów, kierowników handlowych. Mamy sprawdzone metody pracy, które ułatwiają przełamywanie nawyków, rutyny, zmianę postaw i naukę nowych umiejętności. Diagnozujemy, wspieramy w działaniu, mierzymy efekty.

Zarządzanie pracownikami
Jesteśmy oparciem dla menedżerów szukających wiedzy i inspiracji do lepszego  kierowania pracownikami i zespołem lub chcących rozwijać swoje kompetencje przywódcze. Partnerujemy działom HR w budowaniu systemów motywacji, oceny, rozwoju, poprawianiu skuteczności rekrutacji.  Organizujemy szkolenia integracyjne, łączące dobrą zabawę z refleksją i zapoczątkowaniem zmian.

Lean management
Pomagamy specjalistom, menedżerom i pracownikom operacyjnym w zwiększaniu osobistej i zespołowej efektywności. Wspieramy ich w projektach doskonalenia i rozwoju procesów – biznesowych, logistycznych i produkcyjnych. Doradzamy jak sprawnie rozwiązywać najistotniejsze problemy i radzić sobie z wyzwaniami, jak dochodzić do przyczyn źródłowych, eliminować je tak aby nigdy więcej się nie powtarzały i racjonalizować wszystkie aspekty i procesy organizacji w myśl filozofii Lean management i Kaizen.

Systemy zarządzania
ISO, HACCP, GMP+, IFS, BRC

Grupa Doradczo - Szkoleniowa FALCO

Jagiellońska 109, 85-027 Bydgoszcz

tel: 52 5513269

email: bydgoszcz@falco.edu.pl