0 szkoleń
Efektywność osobista

Flow Project

0,00 (0 ocen)
Obserwuj
  • Czy zastanawiałeś się kiedyś skąd się bierze stereotyp wiecznie narzekającego i niezadowolonego Polaka?
  • Dlaczego tak mało z nas chodzi uśmiechniętych i zadowolonych z życia?
  • Czemu nie realizujemy swojego potencjału i swoich marzeń?

Odpowiedzi i hipotez jest na ten temat wiele, ale jedno jest pewne:
CZAS TO ZMIENIĆ!

Każdy z nas ma w sobie niezwykłą MOC: moc decydowania o sobie, o własnym losie, o swoim szczęściuotoczeniu, w jakim przebywa, o marzeniach zarobkach.
Każdy z nas może realizować swoją pasję, być człowiekiem spełnionym, z wieloma sukcesami na koncie i wiarą w swoje możliwości.

Czemu tego nie robimy? 
Głownie ze strachu. Boimy się porażek, ośmieszenia, co powiedzą inni. Boimy się odrzucenia, samotności, braku pieniędzy, nowości. Boimy się wyjść z naszej strefy komfortu, ryzyka, zmian. Czy domyślasz się ile razy średnio człowiek musi ponieść porażkę, żeby zrezygnować z działania? 
2 razy, 3, 5? Uwaga - badania pokazuję, że odpowiedź to mniej niż 1! Oznacza to, że ze strachu najczęściej rezygnujemy z pomysłu, zanim zaczniemy go realizować. A okazuje się, że wizje naszej porażki nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Są jak taki mały pasożyt, który zjada nas od środka i nie pozwala rozkwitnąć.Dobra wiadomość jest taka, że można się go pozbyć! Wymaga to nieco pracy, ale uwierz mi: WARTO.

Warto pozbyć się ograniczeń, oddychać pełną piersią, żyć pełnią życia. "Niemożliwe", pomyślisz zapewne, "to nie dla mnie", "szczęście jest dla wybranych"... NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Każdy, dosłownie KAŻDY, może być pewny siebie, zmotywowany, asertywny, po mistrzowsku radzić sobie ze stresem, być człowiekiem SUKCESU, świadomym swojej wartości.
Przyjdź na nasze szkolenia, a się przekonasz!

Nazywam się Ewa Łukasiewicz i jestem trenerem umiejętności miękkich. Moją misją jest zmiana wizerunku stereotypowego Polaka, na takiego, który jest uśmiechnięty, pewny siebie i pełen wiary w swoje możliwości. Zapraszam Cię na moje warsztaty i do podróży po własne marzenia.

Flow Project

al. Ken 93, 11p, 02-777 Warszawa

tel: 733377770

email: ewa@flow.edu.pl