0 szkoleń
Projekty unijne

Euromoney Consulting

0,00 (0 ocen)
Obserwuj
Jesteśmy prężnie działającą firmą doradczą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze projektów badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych i szkoleniowych, współfinansowanych ze środków unijnych i krajowych. Jednocześnie organizujemy szkolenia z zakresu pozyskiwania środków z funduszy UE - zarówno ze źródeł krajowych, jak i bezpośredniego budżetu Komisji Europejskiej. 

Nasze usługi skierowane są do przedsiębiorców, uczelni, instytucji kultury, organizacji pozarządowych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Stworzyliśmy naszą firmę by pomagać tym wszystkim, którzy czują się zagubieni w gąszczu przepisów, urzędniczych wytycznych, unijnych dyrektyw i innych zawiłości formalno-prawnych związanych z pozyskiwaniem dotacji. Nasza praca jest dla nas wyzwaniem a jednocześnie drogą rozwoju firmy. Nie boimy się skomplikowanych projektów – skuteczne rozwiązywanie problemów naszych Klientów daje nam największą satysfakcję! Naszym atutem jest bliski kontakt z Klientem, dobre zrozumienie idei projektu, wsparcie na każdym etapie jego realizacji, pełny profesjonalizm w podejmowanych działaniach.

Potrafimy pomóc wszystkim tym, którzy dobrze wiedzą czego chcą, ale w poszukiwaniu sposobów osiągnięcia celów wolą skorzystać z fachowej wiedzy niż zdawać się na własne siły. Zapraszamy Państwa do współpracy! 

Euromoney Consulting

Wygrana 9/4, 30-311 Kraków

tel: 12 399 48 81

email: biuro@euromoney.net.pl