0 szkoleń

Ergo Solutions

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Solidne podstawy

Założycielem i pomysłodawcą firmy Ergo Solutions jest dr inż. Zbigniew Oczadły. Wszechstronne wykształcenie (m.in. doktorat z zakresu technologii żywności i żywienia, wykształcenie wyższe z zakresu marketingu i zarządzania w przemyśle spożywczym, a także ukończone liczne studia podyplomowe), wieloletnie doświadczenie branżowe oraz prawdziwa pasja, pozwoliły mu na stworzenie ekipy profesjonalistów. Ergo Solutions to zespół specjalistów z wieloletnim stażem w przemyśle spożywczym. W skład naszego zespołu wchodzą: audytorzy, konsultanci, trenerzy oraz praktycy i teoretycy przemysłu spożywczego. W zależności od potrzeb, do współpracy z klientem dobieramy interdyscyplinarny zespół osób o uzupełniających się kompetencjach.

Wiedza jest miarą sukcesu

Największą wartość firmy stanowią ludzie, którzy ją tworzą. To oni decydują o sukcesie firmy dlatego tak ważne jest systematyczne podnoszenie kompetencji kadry.

Tym co wyróżnia nas na rynku jest profesjonalizm. Gwarantują go wykwalifikowani trenerzy będący praktykami i specjalistami w swoich dziedzinach, którzy umiejętnie łączą wiedzę teoretyczną z praktycznym jej zastosowaniem w pracy. Podczas szkoleń prezentujemy najnowsze rozwiązania praktyczne stosowane w branży spożywczej. Wśród korzyści wynikającej z uczestnictwa w naszych szkoleniach warto podkreślić warsztaty praktycznych umiejętności wykorzystania zdobytej wiedzy teoretycznej. W czasie warsztatów stawiamy na rozwiązywania problemów oraz wypracowywanie przez uczestników rozwiązań gotowych do zastosowania. Zależy nam na tym, aby uczestnicy mieli możliwość jak najpełniejszego wykorzystania potencjału naszej oferty. Dlatego szkolenia u nas to nie są nudne wykłady. Kładziemy nacisk na to, aby przekazywać wiedzę w sposób rzetelny, przyswajalny i możliwy do wykorzystania w codziennej pracy.

 

Ergo Solutions

Jeleniogórska 9, 30-422 Kraków