0 szkoleń

Centrum Kształcenia Zacisze

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Z czym kojarzy się słowo „zacisze”? Z bezpieczeństwem, wygodą, łagodnością, zaufaniem, przytulnością, spokojem. I taka jest nasza szkoła:

- bezpieczna dla słuchacza,

- wygodna zarówno pod względem wyposażenia, jak i usytuowania,

- z łagodnymi ale jednocześnie stanowczymi wykładowcami,

-  biorąc pod uwagę profesjonalizm wykładowców, ich troskę o słuchacza i dbałość o przekazanie mu maksimum wiedzy w najbardziej przystępny sposób, godna zaufania w najwyższym stopniu,

- dzięki stworzonej przez wykładowców i pracowników szkoły życzliwej atmosferze, przytulna jak przysłowiowe „domowe zacisze”,

- spokojna, czyli funkcjonująca bezbłędnie w sposób fachowy i nieuciążliwy.

W jednym słowie nie można jednak zawrzeć wszystkich pozytywnych cech naszej szkoły. Nie można nie wspomnieć również o tym, że:

1. CK ZACISZE jest jedyną tego typu szkołą w prawobrzeżnej Warszawie.  Dlaczego takie dzielnice jak Praga, Bródno czy Targówek oraz sąsiadujące z nimi podwarszawskie miejscowości mają być upośledzone pod tym względem? Dlaczego chętni do poszerzania wiedzy i podwyższania swych kwalifikacji z tych terenów muszą tracić wiele czasu na dojazd do podobnych szkół w odległych dzielnicach Warszawy, zamiast czas ten poświęcić na naukę w pobliskiej szkole? Wypełniamy tę niszę, działając dla dobra i rozwoju gmin i jej mieszkańców z prawobrzeżnej Warszawy i jej okolic.

2. CK ZACISZE oferuje bardzo bogaty tematycznie program nauczania, obejmujący wiele różnych kierunków i specjalizacji.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy również w stanie rozszerzać nasz program nauczania o kolejne kierunki. Nie oznacza to, że zajmujemy się przysłowiowym „mydłem i powidłem”. Zarówno aktualne, jak i potencjalne nowe kierunki obsługiwane są i będą na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o wykładowców i niezbędne pomoce naukowe.

3. CK ZACISZE to nie tylko szkoła, to prężnie działająca firma, której nadrzędnym celem jest dobro słuchacza, czyli takie przygotowanie go do zawodu, aby to nie on szukał pracy, lecz by pracodawcy zabiegali o niego wiedząc, której szkoły jest absolwentem. Będzie to możliwe dzięki wykwalifikowanej kadrze wykładowców, którzy zdobywali już doświadczenie na niejednej uczelni i w niejednej szkole. Mając do dyspozycji różnorakie pomoce naukowe i stosując niekonwencjonalne, ciekawe metody nauczania, sprawią oni, że nikt nie będzie żałował decyzji zapisania się w poczet słuchaczy naszej szkoły.Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych !

 

Centrum Kształcenia Zacisze

Radzymińska 242, 03-674 Warszawa

tel: 226786056

email: sekretariat@ckzacisze.edu.pl