0 szkoleń
Transport i spedycja, Energetyka i elektryka, Produkcja

Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr P.W. ZBRYK

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Centrum Doradztwa i Szkolenia Kadr P.W. ZBRYK jest ośrodkiem szkoleniowym prowadzącym kursy i szkolenia kwalifikacyjne dla firm i klientów indywidualnych. Firma istnieje nieprzerwanie od 1996 roku i przez ten czas zdołała zyskać bogate doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów.

Kluczem do sukcesu firmy okazała się nie tylko rzetelność ale i doświadczona kadra pedagogów będących nie tylko teoretykami ale i doświadczonymi praktykami w swoich dziedzinach. Kursy szkoleniowe organizowane zarówno w siedzibie Centrum jak i miejscu wskazanym przez klienta, kończą się wydaniem stosownych zaświadczeń Ministerstwa Edukacji Narodowej i/ lub dokumentów uprawniających do wykonywania danego zawodu wydawanych przez Instytut Spawalnictwa, Urzędy Dozoru Technicznego, Stowarzyszenie Inżynierów i Mechaników Polskich.

W 2010 roku wdrożono system Zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009.                                 Ponadto P.W. ZBRYK należy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz Opolskiej Izby Gospodarczej.

Podejmowane przez Centrum działania  zaowocowały licznymi nagrodami m.in.

OPOLSKA NAGRODA JAKOŚCI 2010 (WYRÓŻNIENIE)

SREBRNY LAUR UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJI 2011 w kategorii „ osoba lub instytucja wspierająca rozwój gospodarki  rynkowej lub edukująca na potrzeby firmy”.

LAUREAT  IX EDYCJI KONKURSU OPOLSKIEJ NAGRODY JAKOŚCI 2012

Wiemy, że proces uczenia nie jest przypisany tylko młodości .

Nowe kwalifikacje dziś to szansa na lepsze jutro bo nigdy nie jest zbyt późno na lepszą zmianęJ

 

Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr P.W. ZBRYK

ul. Mickiewicza 16/18, , 46-200 Kluczbork

tel: 77 418 19 53

email: szkolenia@zbryk.pl