0 szkoleń
Zarządzanie projektami, Programowanie, Zarządzanie procesami, Zarządzanie strategiczne, Zarządzanie ryzykiem

​BAMT SP. z o.o. SP. k.

0,00 (0 ocen)
Obserwuj
Kim jesteśmy?

Kilkuosobowym zespołem, który do dziewiętnastoletniej tradycji firmy dołożył swoje zaangażowanie, serce i głęboką wiarę w każdy realizowany projekt.

Co robimy?
Najprościej: organizujemy konferencje oraz szkolenia dla branży IT i biznesu. Rocznie kilkadziesiąt spotkań! Realizujemy wydarzenia obejmujące tematycznie niemalże całość zagadnień związanych z IT: bezpieczeństwo, obieg dokumentów, sieci, cloud computing, procesy biznesowe, data center, rozwiązania IT dla poszczególnych sektorów, inżynieria oprogramowania, zarządzanie projektami i zespołem..

Jak taki niewielki zespół jest w stanie zorganizować tyle przedsięwzięć?
Po pierwsze każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie, po drugie doskonale znamy rynek, a co za tym idzie środowisko, w którym i z którym pracujemy, po trzecie umiemy słuchać i elastycznie reagować na potrzeby naszych klientów, po czwarte, piąte, szóste… lubimy to, co robimy i  w gąszczu codziennych obowiązków związanych z organizacją czujemy się jak ryba w wodzie. Jakby to powiedzieć, hmm - konferencje mamy we krwi!

Po co to robimy?
Bo cały czas wierzymy, że w świecie, gdzie wszystko jest wirtualne i cyfrowe człowiek potrzebuje spotkać człowieka. Porozmawiać, poznać się, załatwić sprawy. Poświęcić sobie wzajemnie czas, bo takie relacje mają szanse zdecydowanie dłużej przetrwać i są jednak mniej powierzchowne.

Dla kogo?
  • Dla wszystkich, którzy pracują w IT, a którym zależy aby być na bieżąco z tym, co się dzieje na rynku.
  • Dla marketingowców, którzy szukają miejsca na promocję firmy, produktu, rozwiązania.
  • Dla PRowców i Brand Managerów którzy  chcą zadbać o pozytywny wizerunek firmy i zadbać o właściwe pozycjonowanie na rynku.
  • Dla handlowców, którzy szukają klientów.
  • Dla osób, które mają coś ciekawego do powiedzenia, czego ich zdaniem nie wiedzą jeszcze inni i chcieliby się tym podzielić.
  • Dla wszystkich tych, którym zależy na utrzymaniu i nawiązaniu nowych relacji.
Zapraszamy do współpracy. Dla nas każdy Klient jest najważniejszy :)

​BAMT SP. z o.o. SP. k.

​Płocka 5a, 01-231 Warszawa

tel: ​506981902

email: gigacon@gigacon.org