0 szkoleń
Praktyczne

Akasha sp. z o.o.

0,00 (0 ocen)
Obserwuj
Spójrz na świat z innej perspektywy czyli co możemy ci zaoferować

"Bardzo wielu, a może większość ludzi, aby coś znaleźć, musi najpierw wiedzieć, że to istnieje." Georg Christoph Lichtenberg

Fitness oczu

To autorska metoda Siergieja Litwinowa pozwalająca poprzez trening i zmianę nawyków widzenia uzyskać poprawę wzroku. W naszych treningach uczestniczyło już ponad 9 000 osób. O skuteczności metody przekonasz się już w czasie zajęć. Niezależnie od tego czy masz problemy ze wzrokiem czy chcesz profilaktycznie zadbać o oczy - warto skorzystać z naszych kursów korekcji wad wzroku, konsultacji i pomocy do ćwiczeń. Szkoła Widzenia Siergieja Litwinowa zaprasza

Psychologia dla biznesu

"Jeśli robisz to samo co zawsze, otrzymasz to samo co zawsze. Jeśli to co robisz nie działa, zrób coś innego. Zrób cokolwiek innego." To jedno z założeń NLP, którego metody i techniki czesto wykorzystujemy w naszych szkoleniach dla biznesu. Stawiamy na komunikację - zarówno tą ze sobą samym, by lepiej rozumieć własne modele myślenia i działania, jak i z innymi, by skuteczniej wspólnie realizować plany i marzenia. Dla firm programy "szyjemy na miarę". Uwzględniając specyfikę i potrzeby - pomagamy osiągać założone cele.

Ścieżki do zdrowia

Hipokrates mawiał: "Naturalna siła uzdrawiająca w każdym z nas jest największym źródłem dobrego samopoczucia." Jak uruchomić te naturalne siły, sprawić by ciało i duch były w harmonii, jak wykorzystać potencjał naszego organizmu i potężne siły umysłu, z których nie zawsze zdajemy sobie sprawę - dowiesz się na naszych szkoleniach. Uchylimy rąbka tajemnicy czym jest hipnoza i jak zainicjować proces kontrolowanej samoregulacji organizmu.

Wydawnictwo

Nazwa naszego wydawnictwa w pełni odzwierciedla charakter naszej działalności. Nie ograniczamy się do jednej tylko sfery życia, ale wydajemy i promujemy pozycje z różnych dziedzin. Staramy się również śledzić rozwój pewnych idei w czasie. W sposób szczególny jesteśmy zainteresowani rozwojem duchowym człowieka, szeroko pojętym humanizmem. Interesuje nas zarówno klasyka medycyny holistycznej, psychologii, parapsychologii i sztuki, jak i ich teraźniejszość oraz najnowsze trendy, wytyczające kierunek na przyszłość.

Galeria

"Sztuka zmywa z duszy kurz codziennego życia" powiedział Pablo Picasso. Stworzyliśmy zatem galerię sztuki współczesnej i otoczyliśmy się w firmie pracami polskich i ukraińskich artystów, traktując obcowanie ze sztuką jako dopełnieniem rozwoju duchowego i osobistego. Patrzenie na obraz staje się treningiem mindfullness, aktywną medytacją, odskocznią od obowiązków, daje radość i zachwyt. Jeśli któryś szczególnie przemówi do Ciebie - możesz się stać jego właścicielem.

Akasha sp. z o.o.

Hetmańska 14, 30-528 Kraków

tel: 694227016