0 szkoleń

Akademia JA

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Akademia JA została założona w 2014 roku przez właścicielki firm, trenerki i specjalistki w dziedzinie coachingu – Agnieszkę Zielonkę i Iwonę Żbikowską. Powstała ona na bazie wielu szkół coachingowych i trenerskich oraz w odpowiedzi na potrzeby współczesnego rynku szkoleniowego i potrzeby zgłaszane przez klientów. Charakteryzuje się unikatową metodyką pracy udoskonalaną i rozwijaną zgodnie z oczekiwaniami klientów. Działalność prowadzi na terenie Pomorza jednak swoją ofertę kieruje do wszystkich grup odbiorców (osób prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji państwowych) z całej Polski.

Głównymi projektami Akademii JA są: Akademia Coachingu Petrichor, Akademia Trenera Pharus, Akademia Samorozwoju Alogo oraz trening interpersonalny-Akademia Anoichto.

Akademia Coachingu Petrichor przygotowuje kandydatów do zawodu coacha, pokazuje narzędzia, które są dźwignią do pracy z emocjami i przekonaniami oraz rozwija świadomość coacha. Akademia Trenera Pharus natomiast, wyposaża kandydatów na trenera w umiejętności potrzebne do prowadzenia szkoleń, wykładów, prezentacji. Uczy jak pracować z różnorodnością i docierać do generacji: X, Y, Z – wykorzystując ich potencjał. Akademia Samorozwoju Alogo to innowacyjne warsztaty z zakresu rozwoju osobistego zwiększające samoświadomość, polegające na indywidualnej pracy z koniem, a Akademia Anoichto to trzydniowy trening interpersonalny, który jest doskonałą okazją do spojrzenia na siebie w różnych rolach, w których funkcjonujemy na co dzień. Pomaga on zweryfikować swoje przekonania oraz stwarza możliwości odkrycia swojego potencjału.

Akademia JA proponuje również szeroki wachlarz rozwiązań doradczo-szkoleniowych skierowanych do biznesu oraz coaching indywidualny i grupowy.

Najważniejsi Klienci to: Jeronimo Martins Polska, Energa Obrót SA, Leroy Merlin, LPP SA, BZ WBK, BRE Bank, Robex, Ompol, ARiMR Gdynia, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Stowarzyszenie Tolerado, Stowarzyszenie LOKO-MOTYWA, jednostki samorządu terytorialnego, placówki oświatowe, instytucje polityki społecznej i urzędy pracy, klienci indywidualni.

Akademia JA zapewnia wszystkim korzystającym z oferty najwyższy poziom merytoryczny prowadzonych szkoleń, a doświadczenie oraz umiejętności założycielek i prowadzących dają gwarancję efektywności i sukcesu wszystkich podjętych działań.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.akademia-ja.pl, gdzie znajdują się wszystkie kompleksowe informacje i terminy prowadzonych przez nas szkoleń. Zapraszamy!


Akademia JA

Al. Wolności 46, 84-300 Lębork

tel: 533 260 398