0 szkoleń
Prawo pracy

Agencja Rozwoju Innowacji SA

0,00 (0 ocen)
Obserwuj

Wszystkie projekty szkoleniowe oparte są na dostarczaniu innowacyjnej wiedzy i rozwiązań dla kadry menedżerskiej i specjalistów w ramach systemu szkoleń krótko i długookresowych skoncentrowanych na praktycznym kształtowaniu umiejętności .

NASZYMI ATUTAMI SĄ:

  • autorskie programy, charakteryzujące się bogatym zasobem nowoczesnej wiedzy, zorientowane na określone cele i odpowiadające im zadania, modernizowane i dostosowywane do potrzeb klientów.
  • aktywne metody prowadzenia zajęć, które pobudzają aktywność uczestników, przez co ułatwiają one proces uczenia się, zdobywania wiedzy i umiejętności poprzez praktyczne ćwiczenia indywidualne i grupowe, analizę case study itp. Praca aktywnymi metodami pozwala na takie przygotowanie uczestnika, aby umiał on zastosować w praktyce zdobytą wiedzą i umiejętności.
  • doświadczona kadra trenerów – profesjonalnie przygotowana zarówno merytorycznie jak i dydaktycznie. Współpracujemy z trenerami, którzy posiadają duże doświadczenie dydaktyczne i w większości są praktykami życia gospodarczego.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych  szkoleniami otwartymi i zamkniętymi – w sprawie zgłoszenia na szkolenie, przedstawienia oferty szkoleń lub ustalenia terminów:
071 354 07 93
szkolenia@aridotacje.pl
training@aridotacje.pl

Agencja Rozwoju Innowacji SA

Ostródzka 38, Wrocław