Cała Polska
Edukacja i kształcenie
E-learning
Nr szkolenia 926

Metoda Żelowa - Profesjonalny Kurs Stylizacji Paznokci

0,00 (0 ocen)
Dodaj do mapy szkoleń
Obserwuj

Opis szkolenia

Ciekawa jestem, czy masz na tyle elastyczną i twórczą wyobraźnię, aby zobaczyć siebie, jak bierzesz udział w moim szkoleniu i po wyrazie twarzy wiesz, że nie tylko się fantastycznie bawisz, lecz również uczysz, jak prosto i jednocześnie szybko możesz tworzyć piękne paznokcie. I patrząc na siebie w tym wyobrażeniu, słyszysz, jak myślisz, że była to jedna z Twoich najlepszych decyzji.

Edyta przekaże Ci całą techniczną wiedzę, a wiedza ta jest przeogromna! 9 lat doświadczenia, praca na produktach różnych marek (Mistero Milano, Indigo Nails Lab, Nails Company, Nail Artists) Ponad 4500 zadowolonych klientek. Jako trenerka stylizacji paznokci jest bardzo wymagającą osobą. To dlatego, że po zakończeniu szkolenia podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem na certyfikacie, który otrzymujesz po ukończeniu szkolenia.

Zakres szkolenia: Zasady higieny pracy stylistki paznokci, dezynfekcja i sterylizacja, dobór produktów do stylizacji paznokci, budowa paznokci przedłużonych w kształcie migdała, poprawne zakładanie szablonów, stylizacja paznokci przezroczystych, aplikacja koloru, poprawne piłowanie, zastosowanie frezarki aby skrócić czas pracy.

Dodatkowe informacje

Ilość wyświetleń oferty: 2810

600,00 zł + VAT (zw.)

v
Zaczyna się za:

Miejsce i termin szkolenia

  • Cała Polska
  • Cena netto: 600,00 zł
  • Trenerzy:

  • Edyta Kruczak

Przemysław Sobik Skup Met

Świerklańska 41, 44-264 Jankowice k. Rybnika