Warszawa
Zarządzanie czasem
Otwarte
Nr szkolenia 2263

Efektywność i automotywacja - Zarządzanie czasem. Szkolenie Warszawa

Z tym szkoleniem otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa
0,00 (0 ocen)
Dodaj do mapy szkoleń
Obserwuj

Opis szkolenia

Jeśli niekończąca się lista zadań konsumuje również Twój czas prywatny,

a Ty masz poczucie, że z pośpiechu ledwo łapiesz oddech…

Zatrzymaj się i zastanów: czy nie nadszedł już czas, by zatrzymać czas?

 

Nauczę Cię z Zarządzaniu czasem:

 • Wyznaczania celów tak, by zawsze kończyły się sukcesem
 • Priorytetyzowania spraw tak, że audyt Twojej pracy wykazałby największą efektywność, bez względu na to, kiedy zostałby wykonany
 • Planowania pracy w taki sposób, by realizować ją jak najmniejszym wydatkiem energetycznym, dodatkowo gromadząc oszczędności czasu
 • Korzystania z aplikacji i programów do zarządzania czasem tak, by były wsparciem dla Twojej efektywności.

Co jeszcze dostaniesz EXTRA do szkolenia zarządzanie czasem?

Ty i trener przez 90 min.

W ciągu roku od szkolenia zarządzanie sobą w czasie interpersonalna dajemy Ci 90 min indywidualnego treningu - sam na sam z trenerem, twarzą w twarz na spotkaniu u nas w biurze! Chcemy, aby był taki czas, gdy trener jest tylko dla Ciebie, Uczestniku i nikogo więcej - byś mógł nie przejmując się niczyją obecnością zająć się najtrudniejszymi dla Ciebie sprawami, byś mógł przećwiczyć z trenerem techniki sam na sam i dostać spersonalizowany feedback, by cała uwaga trenera była tylko dla Ciebie.

Bez limitu godzin - kontakt telefoniczny z trenerem

Po szkoleniu, gdy chcesz porozmawiać, potrzebujesz porady, masz pytania lub wątpliwości, albo chcesz coś przećwiczyć - nasz trener będzie służył Ci pomocą w rozmowie. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do trenera, a dostaniesz w odpowiedzi propozycje terminu, kiedy może porozmawiać. Tak długo jak będzie istniało 4GROW, bez limitu godzin do przegadania.

Przez rok - inspirujące materiały z tematu szkolenia

Nowo zdobytą wiedzę najefektywniej zapamiętujemy, gdy w pierwszych miesiącach regularnie ją odświeżamy na różne sposoby oraz gdy wykorzystujemy ją do rozwiązywania nowych problemów. Dlatego przez rok będziemy przysyłać Ci mailowo, Uczestniku, najciekawsze i najważniejsze treści ze szkolenia organizacja czasu pracy pod różnorodną postacią:

 1.  – opisujemy w nich przykłady użycia technik omawianych na szkoleniu w sytuacjach biznesowych.
  Ilość: 4, forma – mail ze wstępem odnoszącym do pełnej treści na stronie 4grow.pl.
 2.  – opisujemy w nich teorię, czyli zasady, techniki, narzędzia omawiane na szkoleniu wraz z przykładową zawartością komunikatów.
  Ilość: 4, forma – mail ze wstępem odnoszącym do pełnej treści na stronie 4grow.pl.
 3.  – sprawdzają znajomość zagadnień poruszanych na szkoleniu oraz wykorzystania tej wiedzy do rozwiązywania problemów. Po rozwiązaniu każdego zadania quizu Uczestnik otrzymuje automatycznie informacje zwrotną z poprawnymi odpowiedziami oraz ich uzasadnieniem, dzięki czemu od razu uczysz się, jeśli popełnisz błąd. Na końcu quizu Uczestnik otrzymuje podsumowanie wyników z raportem i punktacją.
  Ilość: 4, forma – ze wstępem odnoszącym do pełnej treści na stronie 4grow.pl.
 4. – jedno, dwuzdaniowe najważniejsze kwintesencje, wnioski i reguły dotyczące zagadnień poruszanych na szkoleniu.
  Ilość: 12, forma – zawartość w mailu.

Troskę o Twoje potrzeby przed szkoleniem

Trener kontaktuje się z Tobą do 2 dni po zgłoszeniu, by poznać Twoje potrzeby (czyli co jest dla Uczestnika problemem, wyzwaniem, trudnością w temacie zarządzanie czasem – szkolenia, na które się zapisałeś) i kontekst zawodowy, dzięki czemu wie, co dla każdego Ciebie jest ważne i na co zwrócić uwagę prowadząc szkolenie. Jeśli Twoje potrzeby będą mogły być zrealizowane w pełniejszym stopniu na innym szkoleniu, trener doradzi Ci zmianę tematu szkolenia.

Wygodne fotele:)

Postanowiliśmy stworzyć w Warszawie, w naszym biurze własną salę szkoleniową, z najwyższym poziomem wygody dla Uczestnika. Postawiliśmy przede wszystkim na szerokie, wygodne fotele, ładny widok za oknami na zieleń, dwie toalety na maksymalnie 10 osób i bogatą przerwę kawową obejmującą deskę serów z orzechami, oliwkami, owoce, ekspres ciśnieniowy do kawy i soki owocowe 100%. Wynajmując sale w innych miastach dbamy o to, aby poziom wygód był jak najwyższy - zwracamy uwagę na toalety, okna, siedzenia, a nawet widok za oknami.

 

Zarządzanie czasem szkolenie 4GROW – Jak oceniają je nasi Uczestnicy i Zamawiający

Szkolenie z zarządzania czasem prowadzone było w doskonałym balansie teorii z praktyką. Miało ono prosty trafiający przekaz. Maksymalne wykorzystanie czasu, wielowątkowość i różnorodność – wszystko w odpowiedniej dawce. Jestem bardzo zadowolona i POLECAM!

Lider zespołu księgowego,
Mitsubishi Electric Europe

Szkolenie zarządzanie sobą w czasie warte polecenia. Przedstawione zostało szerokie spektrum metod i technik, które pozwolą na efektywne zarządzanie czasem. Z pewnością każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Trener zbudował atmosferę, w której można było poczuć się swobodnie, jednocześnie dzieląc się z uczestnikami swoim doświadczeniem.

Redaktor,
Przedsiębiorstwo Wydawnicze Rzeczpospolita Sp. z o.o.

Szkolenie organizacja czasu pracy ciekawe i profesjonalne. Najbardziej podobały mi się gry i zabawy nienarzucające się oraz prezentacja tematów na zasadzie luźnej rozmowy. Praktycznie przekazane jak wykorzystać teorię! Miałam wiele momentów które mnie zaskoczyły pozytywnie i pozwoliły lepiej siebie poznać. Styl i sposób prowadzenia szkolenia 6+.

Office Manager,
BWHS Bartkowiak Wojciechowski Hałupczak Springer Sp. J.

Pomimo tego, że w szkoleniu uczestniczyły osoby z różnych firm, na różnych stanowiskach, to poprzez zindywidualizowane podejście prowadzącego, który fantastycznie przygotował się do jego przeprowadzenia, było to szkolenie "szyte na miarę".

Specjalista ds. kadr i płac,
Mazars Polska Sp. z o.o.

Moje pierwsze szkolenie na fotelu- zaskakujące i bardzo przyjemne w formie praktycznych ćwiczeń. Zdobyłam wiedzę do polepszenia swojej pracy zawodowej. Jedno z najlepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam.

Specjalista ds. HR,
Web INnovative Software Sp. z o.o.

Szkolenie zarządzanie czasem i sobą w czasie było niezwykle interesujące i pouczające. Techniki zarządzania czasem, priorytetyzowania i automotywacji uświadomiły mi, jak wiele błędów popełniam i paradoksalnie, jak łatwo sobie z nimi radzić. Warte podkreślenia jest, iż na szkoleniu pracowaliśmy na "żywych" przykładach z naszego życia, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie mi wcielić nowe rozwiązania w życie.

Szkolenie to napełniło mnie wielkim optymizmem i nadzieją na odzyskanie życia prywatnego. Gorąco polecam wszystkim zabieganym, zapracowanym i wiecznie nie mającym czasu.

Compensation & Benefits Specialist,
JTI

Szkolenie pozwoliło mi sięgnąć po istniejące rozwiązania i zaadoptować je na swoje potrzeby - szczególnie w zakresie skupienia się na pracy. Z pomocą trenera dotarłam również do źródeł trudności z koncentracją, co pozwoli mi w przyszłości lepiej tym trudnościom przeciwdziałać. Tym, co wyróżnia program szkolenia na tle innych, jest blok dotyczący automotywacji - dzięki niemu szkolenie jest nie tylko "narzędziowe", ale też daje konkretny zapas technik i kompetencji do używania tych narzędzi. Efektywność szkolenia, zawdzięczamy aurze stworzonej przez trenera. Dużo wsparcia, dużo konstruktywnych wskazówek. Gorąco polecam!

Account Executive,
ADnova Sp. z o.o.

Szkolenie bardzo profesjonalne, jasne i przejrzyste. Przeprowadzone w przyjacielskiej atmosferze pozwoliło na otwarcie się i przełamanie barier z którymi zmagałam się na co dzień. Szkolenie zarządzanie sobą w czasie uświadomiło mi że są metody dzięki którym możemy podnieść naszą automotywację, a w sytuacjach trudnych naszą asertywność. Szczególnie wartościowe było uczenie się eliminowania efektu piły oraz planowania zadań i ustanowią sobie priorytety.

Kierownik Działu Prawa i Administracji

Trener w prosty do przyswojenia sposób przekazał koncepcje i narzędzia umożliwiające zwiększanie efektywności w pracy. W odróżnieniu od innych szkoleń, ciekawą możliwością jest follow-up po szkoleniu, ułatwiający wdrożenie nabytych umiejętności.

Key Account Manager,
HTL-STREFA S.A.

Atrakcyjne szkolenie z zarządzania czasem, świetny prowadzący, który dociera do osobowości uczestnika. Mimo, że szkolenie było w grupie czuło się indywidualne podejście i personalne poruszanie problemu. Jestem zadowolony i będę polecał firmę.

Sales Development Representative,
eRecruitment Solutions sp. z o.o.

 


Cel szkolenia

Nauczysz się na szkoleniu z zarządzania czasem

 • Wyznaczania celów tak, by zawsze kończyły się sukcesem
 • Priorytetyzowania spraw tak, że audyt Twojej pracy wykazałby największą efektywność, bez względu na to, kiedy zostałby wykonany
 • Planowania pracy w taki sposób, by realizować ją jak najmniejszym wydatkiem energetycznym, dodatkowo gromadząc oszczędności czasu
 • Korzystania z aplikacji i programów do zarządzania czasem tak, by były wsparciem dla Twojej efektywności

Grupa docelowa

Specjalista Manager pierwszego szczebla Manager średniego szczebla Manager najwyższego szczebla
Administracja
Administracja publiczna
Architektura i projektowanie
Audyt i controlling
Badania i rozwój (R&D)
BHP i ochrona środowsika
Budownictwo
Elektronika i telekomunikacja
Energetyka i elektryka
Finanse i bankowość
Gastronomia
Grafika/Fotografia
Hotelarstwo i turystyka
HR - Zasoby ludzkie
Inżynieria i projektowanie
IT: Architektura i projektowanie
IT: Pozostałe
IT: Programowanie
IT: Wdrożenia i testy
IT: Wspracie techniczne i administracja
Kadra zarządzająca
Księgowość i podatki
Marketing i promocja
Media, sztuka i rozrywka
Nauka i szkolnictwo
Nieruchomości
Obsługa klienta
Opieka medyczna: farmacja
Opieka medyczna: medycyna
Opieka medyczna: personel pomocniczy
Opieka medyczna: weterynaria
PR - Public Relations
Prawo
Produkcja i przemysł: pozostałe
Produkcja i przemysł: pracownicy produkcyjni
Produkcja i przemysł: serwis i utrzymanie ruchu
Produkcja i przemysł: zarządzanie i optymalizacja
Sport, zdrowie i uroda
Sprzedaż/Handel
Ubezpieczenia
Usługi
Zakupy
Zarządzanie jakością
Łańcuch dostaw (SCM): logistyka i procesy logistyczne
Łańcuch dostaw (SCM): magazynowanie
Łańcuch dostaw (SCM): transport, flota i spedycja

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Korzyści dla firmy

Zwiększy się efektywność pracownika
Pracownik nauczy się priorytetyzowania tak, że audyt jego pracy wykaże największą efektywność, bez względu na to, kiedy zostałby wykonany

Korzyści dla uczestnika

będziesz mieć więcej efektów przy tym samym wysiłku
wzrośnie Twoja wydajność i w związku z tym będziesz lepiej oceniany przez przełożonych
Twoja kariera nabierze większego rozpędu!

Plan szkolenia

Program szkolenia zarządzanie czasem

Efektywne zarządzanie czasem pracy poprzez eliminowanie przeszkód

Pożeracze czasu i dystraktory

 • Co to są pożeracze czasu i jak je eliminować
 • Dlaczego pewne książki i szkolenia dotyczące efektywności nie przynoszą efektów
 • Rozpraszacze i zapychacze uwag - psychologia procesu uwagi w zarządzaniu czasem pracy
 • Siła nawyków – jak zmienić niekorzystne nawyki na nowe, sprzyjające efektywnemu działaniu

Automotywacja – jak wytrwać w swoich postanowieniach

 • Czym jest automotywacja i co na nią wpływa
 • Jak się automotywować - praca na poziomach funkcjonowania psychicznego 4GROW™ (m.in. na indywidualnych wartościach, przekonaniach i potrzebach)

 

Przejdź na naszą stronę, żeby zapoznać się z programem Szkolenia zarządzanie czasem lub czytaj dalej.

 

Efektywne zarządzanie czasem pracy poprzez podejmowanie optymalnych decyzji

Priorytetyzacja celów i zadań – fundament wydajności

 • Zasada Pareto – czyli jak zarządzać czasem, żeby się nie napracować
 • Matryca Eisenhowera, analiza ABC - co jest ważne, a co jest pilne
 • Zarządzanie czasem poprzez wyznaczanie priorytetów w oparciu o ważność i pilność oraz planowanie i delegowanie zadań

Planowanie „vs.” czy „i” działanie – czyli jak zarządzać czasem, by uniknąć straty 2 godzin dziennie w pracy – tak, tak nasze szkolenie zarządzanie czasem nauczy Cię tego.

 • Rytm wydajności dziennej - na jakie zadania najlepiej wykorzystać jaki moment własnego poziomu energetycznego
 • Krzywa zakłóceń dnia - kiedy najwięcej Ci przeszkadzają, a kiedy najmniej i jak zaplanować harmonogram czynności do wykonania
 • Kiedy jest właściwy moment na planowanie – planowanie dzienne, tygodniowe, planowanie dużych projektów 

Aplikacje i programy wspierające Twoją efektywność w zarządzaniu czasem

MS Outlook – jak wykorzystać jego możliwości w pełni

 • Zasady zarządzania pocztą, wykonywania i planowania zadań
 • Zarządzanie czasem w pracy poprzez priorytety, kategorie i monity

Aplikacje na telefon, wspierające zarządzanie Twoją pracą

 • Koniec z listami na kartkach, zapominaniem i chaosem – najlepsze aplikacje do tworzenia list zadań i planowania
 • Notatki, pomysły, materiały „na później” – gdzie je gromadzić, przechowywać i gdy są potrzebne – szybko odszukać.
 • Aplikacje wspierające tworzenie nawyków – co warto zainstalować na swoim smartfonie 

Efektywne zarządzanie czasem pracy poprzez podnoszenie własnego poziomu energetycznego

Cele – fundament efektywności w zarządzaniu czasem pracy

 • Czym jest efektywność i co jest jej fundamentem
 • Jak być efektywnym i cieszyć się sukcesem: SMART-UP
 • Cele długoterminowe – poznaj technikę salami. dzięki której zrealizujesz swój cel bez względu na to jak wielki i odległy będzie
 • Wyznaczanie kryteriów sukcesu i rozliczanie się z efektywności - czyli jak budować poczucie własnej wartości i pozytywnie wpływać na samoocenę

Przekonania dotyczące czasu i siebie

 • Czym jest czas i czy można nim zarządzać
 • Z czego wynikają różnice w szybkości płynięcia czasu
 • Kto jest odpowiedzialny za czas i jego wykorzystanie w pracy
 • NLP - neurolingwistyka w zarządzaniu sobą - jej wspierający i ograniczający wpływ na efektywność, motywację i sprawczość
 • Koszty proaktywnej postawy w zarządzaniu sobą, czyli dlaczego ludzie proaktywni są dla niektórych cenni, dla innych "niewygodni"

Metodologia

Jak projektujemy część warsztatową szkolenia z zarządzania czasem

Stosujemy najefektywniejsze rozwiązania z zakresu psychologii procesu nauczania.
Szkolenie zostanie zaprojektowane zgodnie z naszą autorską metodologią, której fundamentem jest cykl uczenia się dorosłej osoby, opracowany przez Davida Kolba. 
Na każdy moduł warsztatowy składają się etapy:

Stosujemy w minimum 75% czasu szkolenia formę warsztatową i treningowąktóre pozwolą nam dotrzeć do jednego z najgłębszych poziomów funkcjonowania psychicznego człowieka, wpływającego na zmianę, mianowicie do poziomu przekonań, znanego również jako postawa. Im zmiana dokonuje się na głębszym poziomie, tym silniej pociąga za sobą zmiany na płytszych poziomach – szczególnie na poziomie wiedzy, umiejętności 
i zachowań. Jest to niebywale istotny poziom w budowaniu kompetencji – każdy z nas wie, że nie wystarczy wiedzieć, trzeba jeszcze umieć. Często też dochodzimy do wniosku, że umiemy, ale nie robimy czegoś, bo nie wierzymy już w to, albo „nie chce nam się” 
– to jest właśnie wynik konfliktu na poziomie przekonań. Zatem wpływając na przekonania uczestników, sprawiamy, że zmiana zachowań, czyli stosowanie technik, przede wszystkim w ogóle wydarzy się po szkoleniu, mało tego, będzie trwała i szybka. A im bardziej rozwinięta kompetencja, tym efektywniej wpływamy na środowisko, czyli biznes.

 

Trener będzie korzystać z różnych metod warsztatowo-treningowych:

 • Trening – stawianie uczestników w realnych trudnych sytuacjach
 • Gorące krzesło – ćwiczenie na forum
 • Odgrywanie ról i scenek z sytuacji zawodowych
 • Przykłady technik lub sytuacji w znanych filmach
 • Dyskusja moderowana
 • Ćwiczenia indywidualne, w grupach
 • Feedback na bieżąco
Jeśli chcesz się upewnić przeczytaj jeszcze więcej opinii: zarządzanie czasem – szkolenia 4GROW

Ponieważ planowanie to „pot życia” szkolenie z zarządzania czasem przydało się w 100%, aby usprawnić metody planowania zadań służbowych. Korzystne są elementy wprowadzone na żywych przykładach, które pozwolą postawić realistyczne cele oraz doprowadzą do realizacji ich.
Trener bardzo profesjonalnie podchodzi do uczestników, interesując się dokładnie ich problemami. 

Starszy specjalista ds. logistyki,
MANTrucks Sp.z o.o.

Sposób prowadzenia szkolenia zarządzanie czasem przez trenera by l bardzo pomysłowy, motywował do działania i przyszłego rozwoju. Będę polecać to szkolenie i miejsce innym.

Asystentka,
Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Świetne pomysły trenera na przekazanie wiedzy oraz zainteresowanie uczestników. Bardzo interesujące i przydatne szkolenie zarządzanie czasem. Szczerze polecam.

Specjalista ds. Reklamacji,
Iron Mountain Polska Sp.z o.o.

Wynoszę ze szkolenia zarządzanie sobą w czasie nowe narzędzia do pracy, wynoszę umiejętność radzenia sobie z rutyną i rozwój automotywacji, nowe aplikacje do zarządzania czasem. Podoba mi się styl i sposób prowadzenia szkolenia.

Specjalista ds. utrzymania ruchu i IT, 
Bruggen Polska Sp. z o.o.

Szkolenie zarządzanie sobą w czasie było bardzo dobrze zorganizowane, przydatne dzięki praktycznej wiedzy i małej grupie, mieliśmy możliwość opracowania specyficznych przypadków i problemów z życia wziętych.

Kierownik IT

Zarządzanie sobą w czasie - szkolenie bardzo wartościowe. Dzięki wiedzy przekazywanej podczas szkolenia, będę na pewno mogła bardziej zorganizować sobie czas pracy bez dodatkowych godzin. Trener szkolenia to osoba bardzo otwarta, posiadająca umiejętności przekazywania wiedzy jak i wyłapywania rzeczy najistotniejszych z czym mamy problem. Polecam!

Tax Accounting Lead

Bardzo ciekawe szkolenie. Przystępnie przekazana wiedza merytoryczna, ciekawe ćwiczenia. Miła atmosfera, komfortowe warunki lokalowe. Szkolenie organizacja czasu pracy godne polecenia.

Koordynator ds. zakupów

Bardzo efektywny kurs: zarządzanie czasem który uporządkował wiedzę dotyczącą organizacji czasu pracy i automotywacji oraz dostarczył wielu nowych pomysłów i narządzi do zastosowania. Formuła z ćwiczeniami w grupach pozwalała sprawdzić je w praktyce w sytuacjach treningowych, aby później efektywnie wprowadzić w życie.

Office Manager

Uporządkowanie wiedzy, z naciskiem na wykorzystanie jej w praktyce. Przemiła atmosfera tworzona przez ludzi i miejsce. Sposób prowadzenia zajęć dostosowany do potrzeb (optymalne tempo, atrakcyjność, wzbudzanie ciekawości, podnoszenie energii). Materiały szkoleniowe - atrakcyjne i interaktywne.

Specjalista,
COPE MSWiA

Jest Moc, ale tylko ode mnie zależy, czy ją wykorzystam. Podobało mi się innowacyjne podejście do uczestnika: ekspert, notatki w materiałach, prezentacje.

Koordynator ds. Organizacji Pionu, 
Credit Agricole Bank Polska S.A.

Zarządzanie czasem pracy – szkolenie 4GROW spełniło moje oczekiwania. Przykłady użyte w szkoleniu były wzięte z rzeczywistości. Wywiad przed rozpoczęciem kursu pomógł trenerowi dobrać program pod grupę.

Approval Ingineer

Niewątpliwą zaletą szkolenia organizacja czasu pracy jest dostosowanie jego treści do potrzeb poszczególnych uczestników. Świetny kontakt prowadzącej z osobami biorącymi udział w szkoleniu. Całą wiedzę można od razu odnieść do praktyki i problemów, z którymi przyszliśmy.

Dyrektor zarządzający/redaktor prowadzący, 
UWiK Sp. z o.o.

Mimo trudnej do opanowania specyfiki mojej pracy, znaleźliśmy obszary, które można będzie poprawić. Atmosfera na szkoleniu była bardzo przyjazna i miła, warunki bardzo komfortowe. Wielki plus za gwarancję terminu szkolenia.

Pełnomocnik zarządu ds.tech-handlowych, 
Partner Serwis Sp. z o.o.

 

W związku z wprowadzaniem RODO nazwiska pod opiniami na tej stronie zostały usunięte, aby się z nimi zapoznać zapraszamy na stronęzarządzanie sobą w czasie - Szkolenia 4GROW

Dodatkowe informacje

Szkolenie może zostać zorganizowane w języku: polski
Szkolenie może zostać zorganizowane na terenie firmy klienta

Ilość wyświetleń oferty: 526

1 590,00 zł + VAT (23%)

v
Zaczyna się za:

Miejsce i termin szkolenia

 • Biuro 4GROW
 • ul. Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
 • Termin:   05.06.2019 09:00 - 06.06.2019 17:00
 • Zaczyna się za:  41d 0h 23m
 • Cena netto: 1 590,00 zł
 • Trenerzy:

 • Karolina Prusińska

4GROW

Matarewicza 4e, 05-230 Kobyłka