0 szkoleń

SENSIVIA

0,00 (0 ocen)
Obserwuj
Witam serdecznie,
jesteśmy ekspertami w dzidzinie budowania relacji, komunikacji rozwiazywania konfliktów i negocjacji. Jako mediatori negocjator pomagam odnaleźć rozwiązania skuteczne i satysfakcjonujące dla wszystkich stron zaangażowanych w konflikt. Posiadam doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów z obszarów rozwoju osobistego i w biznesie. Ponadto pracuję indywidualnie  realizując sesje coachingowe i doradztwo. 
Jeśli poszukujesz:
- szkoleń z zakresu rozwoju osobistego i interpersonalnego dla Ciebie lub Twojej Firmy  (m. in. takie tematy, jak rozwiązywanie konfliktów, planowanie i efektywność, podejmowanie decyzji, asertywność, inteligencja emocjonalna i wiele innych)
- warsztatów dla biznesu dla managerów, specjalistów, kierowników, brygadzistów i kadry zarządzajacej m. in. w takich obszarach, jak zarządzanie zespołem, delegowanie zadań, motywowanie, rekrutacja i rozwój  pracowników
- indywidualnej sesji coachingowej inspirującej do realizacji celów osobistych, rodzinnych, zawodowych
- mediacji w celu rozwiązania konfliktu z pracodawcą, sąsiadem, partnerem, instytucją, firmą lub jakichkolwiek innych sytuacji spornych
-profesjonalnych negocjacji aby podpisany kontrakt stanowił podstawę długofalowej i satysfakcjonującej współpracy
-doradztwa w obszarze projektowania kariery zawodowej lub rozwoju pracowników

....to oznacza, iż warto abyś nas poznał. Być może naszedoswiadczenie, wiedza i pasja mogą przyczynić się do osiągnięcia ambitnych i wartościowych celów życiowych lub zawodowych dla Ciebie lub Twojej Firmy!

SENSIVIA

ul. Stanisławowska 52/3, 54-611 Wrocław